Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opony zimowe 17 7j A4B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jaki rozmiar opon wziąć na zimę na felge 17 7j et28?

225/50

215/50

Czy jakiś inny? Co byście zalecili lub polecili?

 

A4B6 1.8t bfb quattro (seria)

*Na lato mam 225/45

Opublikowano

215/50

Opublikowano

Dużo zależy czy dużo jeździsz po białych drogach bo jak tak to lepiej coś węższego 205/50 albo nawet 195/45 jak więcej po czarnym to to co wyjdzie taniej bo czy 225 czy 215 to bez różnicy ;)

Opublikowano
1 godzinę temu, Elhape napisał:

albo nawet 195/45

Waaaaaaas ?????

Skąd Ty takie pierdoły bierzesz ???

Opublikowano

To chyba żadna nowość(czy jak Ty twierdzisz pierdoła), że węższa opona lepiej spisuje się na śniegu niż szersza. Dla tego napisałem, że wszystko zależy od tego w jakim rejonie się mieszka i czy drogi są częściej białe czy czarne.

Opublikowano

Rozmiar z tyłka wyjęty i nijak nie pasujący do B6

Jak się nie znasz to nie wypowiadaj się w tym temacie.

Opublikowano

Tak jak Fido napisał. Komfort 215/50 albo 225/45.

Opublikowano

Oj Fido ja nie podważam czy się znasz czy nie wiec daruj sobie takie odpowiedzi.

Kolega zapytał to wyraziłem swoje zdanie, możesz ale nie musisz się z nim zgadzać. 

Jak nie wierzysz to załóż sobie jakieś wąskie zimówki i idź pojeździj po śniegu potem zmień na dużo szersze i też wyrobisz sobie swoje zdanie.

Za to jak Ty byś się znał to byś przyczepił się tylko do profilu bo tu faktycznie się rozpędziłem i przy R17 195 lepiej będą pasowały 55/60 zamiast wspomnianych 45.

Opublikowano

Przy R17  i 7 calach szerokości felgi "twoje" 195 nie będą pasowały, koniec i kropka.

Weź już nie pisz bzdur, bo żal to czytać.

 

195/65 dedykowane są w B6 ale pod felgi 15-calowe.

Pod siedemnastki ori rozmiar to 235/45, choć pod 1,8T może być inaczej (większa moc).

 

Więc nie proponuj 195/55/17 bo jak pisałem wcześniej, z tyłka wyssane brednie.

Edytowane przez Fido

Opublikowano
20 godzin temu, Fido napisał:

Pod siedemnastki ori rozmiar to 235/45, choć pod 1,8T może być inaczej (większa moc).

Tak do B7 pod 17 cali idą fabrycznie zimówki 235/45

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mogę upchać 225/50? Zawias 1be - jeśli ma to znaczenie

Opublikowano
3 godziny temu, gerberisimo napisał(a):

Mogę upchać 225/50? Zawias 1be - jeśli ma to znaczenie

Przy tej feldze 7j et28 ten rozmiar może przycierac. 

Opublikowano
5 godzin temu, gerberisimo napisał(a):

Mogę upchać 225/50?

Przecież już dostałeś odpowiedź.

Wkładaj 215 i będziesz na zimę zadowolony.

Opublikowano

Po co wyważać otwarte drzwi. Kupa ludzi z forum latała na 225/45.

Opublikowano

Po to się je wyważa, by inni zobaczyli, że nie tylko jeden rozmiar jest słuszny i powielany ślepo przez osoby niepotrafiące samodzielnie pomyśleć i policzyć prostej rzeczy.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.