Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Problem z mocą


Thomas8010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam problem z moim autkiem A4. Do wczorajszego popoludnia moje autko chodzilo bez zastrzezen.Niewiem co sie stalo Wczoraj moje autko chodzilo bez zastrzezen do przyspieszania itp.Wracalem do domciu i nawet sobie pociskalem na autostradze.Bez problemu dojechalem do domciu.I jak juz bylem na miejscu to po jakiejs godzinie musialem jechac do sklepu.Wiec wsiadlem do samochodu Odpalilem autko bez problemu i ruszylem.po przejechaniu moze 100 m. zorientowalem sie ze cos jest nie tak?? Autko nagle stracilo moc i to sporo.Bo zwykle mial kopa powyzej 2500obr. a teraz nic kompletnie nic.Jedzie tak wolno i tak sie rozpedza ze szok.Zauwazylem jeszcze ze autko zaczelo kopcic na niebiesko,a nidy wczesniej niewidzialem u siebie zadnego dumka.Wrucilem wiec do domu z powrotem z mysla ze moze cos sie przyblokowalo albo zapchalo? Dzis postanowilem wiec sprobowac odpalic i sie przejechac.Autko odpalilo bez problemu ale jak przygazowalem to widzialem dym za samochodem.Z przyspieszeniem i mocą jest tak samo jak wczoraj po poludniu.Wiec niewiem co sie stalo.Jeszcze jedna sprawa mnie zaciekawila.Poniewaz wczesniej pod maska bylo slychac cykanie jak tylko przekrecilem stacyjkne zawor (N75)

A teraz wogule go nieslychac i to od razu mnie zastanowilo dlaczego??

Moze koledzy wiecie co moglo sie stac.moze jakas nieszczelnosc sie zrobila? a moze co innego? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję podłączyć VAG'a i sprawdzić błędy, bo tak to ciężko coś stwierdzić...

jak na samym początku czytałam Twoją wypowiedź, to myślałam, że może przepływka...

sprawdź logi!!!!!!! :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na przepływke, ale mi przy padniętej kopci na czarno :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprawdzaj przewody podcisnienia

Może bym i posprawdzał ale u nas leje od piątku wiec pogoda typowo barowa :)[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 21:27_________________________________________________

ja stawiam na przepływke, ale mi przy padniętej kopci na czarno

Ja również stawiam na przepływke bo poczytałem troszkę forum i znalazłem podobne wątki Wiec może to jest właśnie to :) Okaże sie po VAG-u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, jak Ci się nie chce wkręcać na obroty, to na pewno przepływomierz, tylko kup sobie w ASO

ja kupiłam jakiś nie ori i mi padł na amen po 2 miesiacach, chociaż ja w końcu mam 2,5 tdi, to trzeba brac poprawkę :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, jak Ci się nie chce wkręcać na obroty, to na pewno przepływomierz, tylko kup sobie w ASO

nie byłbym taki pewien ze to przepływomierz bo wtedy kopci na czarno, sparwdz weze podciśnienia i zawór N75 oraz weze dolotowe, jezeli na Vagu wyskoczy błąd 0575 to wszystko jasne przeładowanie turbiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłbym taki pewien ze to przepływomierz bo wtedy kopci na czarno, sparwdz weze podciśnienia i zawór N75 oraz weze dolotowe, jezeli na Vagu wyskoczy błąd 0575 to wszystko jasne przeładowanie turbiny

Autko stoi u mechanika i tak jak pisałeś wyskoczył błąd 0575 ale nie tylko tej jeden bo był jeszcze jeden lecz niezapamietalem symbolu.W każdym bądź razie autko będzie gotowe na jutro.Wiec będzie żyło :good::)[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 14:36_________________________________________________Autko juz po operacji :) Przyczyna choroby było: Sensory podciśnienia,a także co mnie najbardziej zabolało to padnięta turbinka :kwasny: Poszły wszystkie łopatki i miała luzy.Wiec wymiana była konieczna.Ale juz po wszystkim i teraz autko hula jak nowe :> Koszty były troszkę większe niż zakladalem ale czego sie nierobi dla swoich dzieci :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...