Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dołożenie tylnych hebli 288mm


nike166

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , w swoim B6 1.8T obecnie 200km mam wsadzony hebel przód 320mm , tył został seryjny 245mm. Mam okazję teraz kupić swapa na tył 288m z B7 . I teraz pytanie czy gra jest warta świeczki ? W zestawie który mam zaoferowany brakuje tylko tarcz kotwicznych , tarcz i klocków. Jest sens bawić się w swapa czy różnica będzie aż tak widoczna ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nike166 napisał:

Hej , w swoim B6 1.8T obecnie 200km mam wsadzony hebel przód 320mm , tył został seryjny 245mm. Mam okazję teraz kupić swapa na tył 288m z B7 . I teraz pytanie czy gra jest warta świeczki ? W zestawie który mam zaoferowany brakuje tylko tarcz kotwicznych , tarcz i klocków. Jest sens bawić się w swapa czy różnica będzie aż tak widoczna ? 

Nie będzie czuć większej różnicy, ale ja i tak bym brał na twoim miejscu jeśli jest po okazyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, I Matt I napisał:

Nie będzie czuć większej różnicy, ale ja i tak bym brał na twoim miejscu jeśli jest po okazyjnej cenie.

Po przejściu z 245 lub 255 na 288 nie będzie takiej różnicy jak po montażu 320 , gdzie było wcześniej 288 lub 312, ponieważ na przodzie jest przekazywana większa siła.

 

Przechodziłem 312/255 -> 320/255 (tu najbardziej czuć zmianę) -> 320/288 (również różnica jest odczuwalna, ale w mniejszej skali).

 

Tarcze kotwiczne powinny być jeszcze w ASO 8E0615611P / 8E0615612P dla ośki . @dzik @Wandej ogarną Ci tarcze i klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...