Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poszukuję miski A4 B6 1.9 AVF/AWX


VietnamA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w tytule poszukuję miski do A4 B6 AVF/AWX nr Vin WAUZZZ8E44A055033 pękła niestety w miejscu widocznym na zdjęciu...przeszukałem sporo w internetach i nie za bardzo mogę odnaleźć pasującą...chodzi właśnie o ten uchwyt umieszczony z boku miski....żadna ze znalezionych misek tego właśnie nie posiada...szukałem po nr części

06B 103 603 A i d*pa może są jakieś alternatywy ?

druga sprawa przydała by się jeszcze ta gumowa tuleja amortyzująca przytwierdzona do ramy lub jak się ta część nazywa co by ją wymienic. (poduszka silnika ?)

z góry dziękuje za pomoc.

 

pozdrawiam

IMG_20221023_102107.jpg

IMG_20221023_102153.jpg

IMG_20221023_102201.jpg

Edytowane przez VietnamA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to będzie 06B103601CF których jest pełno - i używek i nowych zamienników. Dokup sobie również odbój (8E0199339) bo ten wygląda fatalnie. Kolejne pytanie to dlaczego pękło mocowanie. Ze zdjęć wynika że pomimo ustawienia ogranicznika na belce maksymalnie do dołu, odbój opiera się o prawy dolny róg, coś tu się nie schodzi, albo silnik krzywo siedzi więc do sprawdzenia pozostałe poduszki (silnika i w szczególności skrzyni) albo wzmocnienie przodu gdzie mocowany jest ogranicznik. Na forum znajdziesz instrukcję jak poprawnie ustawić ten ogranicznik.

Tu masz wątek o poduszkach

 

Edytowane przez bobikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze szukam dość chwile tej miski o nr 06B 103 601 CF i niespecjalnie jest ich pełno... :), odbój znalazłem w sekundę, sprawdzę pozostałe poduszki, szukałem też instrukcji co do ogranicznika nie znalazłem :( jak byś był uprzejmy podrzucić

dzięki raz jeszcze !

 

 a może ? z końcówką CD ?

ALLEGRO.PL

wygląda podobnie ale pisze ze to inny silnik

Edytowane przez VietnamA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np tu

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b6-1-9tdi-130km-03r-miska-oleju-misa-12426823265

 

musisz szukać od 1.9 tdi z mocowaniami od boku a nie z przodu. Do 2003 roku mocowanie odboju było inne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógł byś zerknąć na tą aukcję ode mnie i tą od ciebie ?

je wiem ze opis jest inny, ale przyglądam się ich kształtom i nie widzę różnicy mógł byś mi ją wskazać ?

z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...