Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panowie pomozcie ladnie przerobic A6 na S6 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdjecia mojej niunki sa w dziale Moja A4.

Co bym mial pozmieniac zeby zblizyc sie wygladowo do S6 ??

Prosze o sugestie i jakies fotki. Chodzi o sedanik najlepiej srebrny co by bylo jakies porownanie z moja :P

Wielkie dzieki :):quattro::a4fan::cool:

W najblizszej przyszlosci mam zamiar:

-ten tydzien kupno obudów lusterek chrom In-pro

-ten lub przyszly tydzien przyciemnienie wszystkich szyb

-ten lub przyszly tydzien zamontowanie dwoch koncowek wydechu ala S6

-montaz parktronicu

-wymiana felunku :)

-kupno jakiegos radia

Opublikowano

po co ci parktronic szkoda kasy na te lusterka moim zdaniem tez marne wydanie kasy ,wszystkich szyb nie mozesz przyciemnic bo do przednich gliny bede sie czepialy,felunie jakies 17 kup wydech zaloz kup zderzaki z s6 i grilla s6 i bedzie git.pzdr

Opublikowano

Felgi kup 18" ,parktronic to se odpuść jak i lusterka,wklej tu ze 2 zdjecia to bedzie łatwiej o jakies rady. :biggrin:

Opublikowano
wszystkich szyb nie mozesz przyciemnic bo do przednich gliny bede sie czepialy

co nie mozesz, wszystko wolno :wink: Zerwie i na drugi dzien znowu naklei :cool:

A co do s-ki to

felgi od s-ki ,

zderzaki od s-ki

grill od s-ki i reszte co podales :wink:

Opublikowano
  • Autor

100_5354_Large_.jpg100_5355_Large_.jpg100_5356_Large_.jpg

100_5357_Large_.jpg100_5358_Large_.jpg

Lusterka na pewno beda , bo tak sa w eSce :) parktronic sie zastanowie :P a reszta jak mowicie ino ktore ?? :P

100_5445_Large_.jpg

100_5447_Large_.jpg

Opublikowano
Lusterka na pewno beda , bo tak sa w eSce :)

no ale w eSce nie są to plastikowe podróby które wyglądają lipnie więc skoro chcesz robić ją na S to nie półśrodkami tylko ori częściami. nie rób wieś tuningu. co do parktroniku to owszem ale kup zderzaki od S i tylny z oryginalnymi parktronikami a nie jakieś wiercone wynalazki. do tego wszystkiego 18 od S i auto będzie wyglądało cudownie...

Opublikowano
  • Autor

nie kupuje plastikowego wies tuningu , tylko In-Pro obudowy z aluminium chromowanego :), co do zderzakow to nie widze sensu kupowania od Ski bo nie ma wedlug mnei zadnej roznicy w wygladzie. A co to za roznica bedzie jak zamontuje wiercone barachlo?? przeciez po czujnikach nikt nie pozna czy to oryginal czy podroba :P

Fele beda na pewno ALE na pewno nie od Ski :( <placze> bo sie zonie nie podobaja :( Moga byc max. 6 ramienne :P <pantofel> hihihi

Chyba ze jest roznica w wygladzie zderzakow to kupie :)

Opublikowano
Fele beda na pewno ALE na pewno nie od Ski

pisząc Ski masz na myśli S6 czy S-line bo piszesz o przerobieniu na S6 a felgi od S6 mają dokładnie 6 ramion jak na załączonym obrazku poniżej :

DSC07383.jpg

Opublikowano

Ja bym proponowal wymienic lampy z przodu na te od Allroad (przyciemniane wklady) wyglada to przepieknie w srebrnym aucie przy tym oczywiscie xenon no fele to od S-ki by sie zdaly i juz by bylo pieknie :wink:

Opublikowano
  • Autor
Fele beda na pewno ALE na pewno nie od Ski

pisząc Ski masz na myśli S6 czy S-line bo piszesz o przerobieniu na S6 a felgi od S6 mają dokładnie 6 ramion jak na załączonym obrazku poniżej :

Obrazek

No wlasnie te chce kupic :) niezrozumielismy sie na poczatku :) 17" czy 18" i jak bedzie z komfortem?? Stykna 17"??

Opublikowano
Stykna 17"??

Tak chociaz nie ukrywam ze w A6 lepiej by wygladaly 18''

Opublikowano
Tak chociaz nie ukrywam ze w A6 lepiej by wygladaly 18''

dokładnie, 18" do A6 to minimum :wink:

Opublikowano

no ja właśnie latam na 18 i ori sportowym zawieszeniu i jest cool także nie kombinuj i zakładaj 18 :exclaim:

Opublikowano
Szewczenko7 napisał/a:

Tak chociaz nie ukrywam ze w A6 lepiej by wygladaly 18''

dokładnie, 18" do A6 to minimum :wink:

ROB ma 18 w A4 to co chcesz być gorszy :P ?

a parktronic jeśli chcesz to montuj.. to twoja wygoda :) wkońcu to troche już długie autko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.