Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Diagnostyka-Błędy po kolizji


MarcinAd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Kupiłem Audi A4 B8 2.0 tdi 177 km. Samochód po kolizji do poprawek blacharsko lakierniczych-poduszki nie wystrzeliły. 
Problem pojawił się gdy po pracach blacharskich samochód miał podjechać do stacji diagnostycznej na przegląd- auto (prawdopodobnie) wchodzi w tryb awaryjny, ma ograniczone obroty, ciężko odpala tzn. długo kręci. Oprócz blacharki,  robiony był rozrząd, filtry, oleje. Wymieniana była rurka hamulcowa w prawym tylnym kole (miedziana). Oraz naprawiane były wiatraki i chyba wymieniana przednia chodnica, zamek maski i jeszcze kilka innych mniejszych elementów.

Po przeskanowaniu wyrzuca błędy (załączone zdjęcia). 
Co może być przyczyną tych błędów i od czego zacząć. 
Pozdrawiam 

 

C6AA0E03-4C61-48E9-B899-D1DB3CB2DC33.jpeg

7C353592-ECCC-4798-A6AB-97C19986FF5F.jpeg

6E11FA1F-E434-4312-A263-9BC4E970273F.jpeg

4C55F5A1-7CC9-4ADC-B4B4-70824C1EEC6B.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba pasy do wymiany, dziwne że poduchy niby nie wystrzeliły a jednak pasy już tak.. Bezpiecznik na Aku wymieniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik na aku był przekładany z innej B8 z 2010 r. Co do wystrzelenia podmuch to jak kupowałem to były na miejscu, ale co się działo to do końca nie wiem.

Wielkie dzięki za podpowiedz.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pasy same w sobie raczej nie strzelają na pewno są do wymiany albo regeneracji tak jak bezpiecznik pirotechniczny do sprawdzenia. jak pasy wystrzelą to się nie rozwijają bynajmniej u mnie tak było. jak u ciebie się rozwijają i silnik pali to usuń te błędy i zobacz czy się pojawią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...