Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mythos Black Metallic A5 8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.10.2023 o 17:48, instruktor83 napisał(a):

Pięknie wygląda?

Do twojej jeszcze trochę brakuje ?

 

W dniu 15.10.2023 o 09:27, MarioR34 napisał(a):

Such a beautiful car , countless happy kilometers with it.

Thanks, so far so good ?

Opublikowano

Przepiękne te Twoje A5:kox:Ciężko ocenić na foto co to za dekory. U mnie podobne są tylko chyba trochę jaśniejsze:eusathink:Z Banga zadowolony?:przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

 

Zawartość dodana 1 minuta później

@Wandej Dekory to samo co u ciebie raczej. Czuć pod palcem strukturę drewna ;) 

co do Banga to mogę go porównać do ASS. Bass w ASS był bardziej słyszalny ale za to jakość grania na plus dla banga ;) a ty jakie masz odczucia ? 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
5 godzin temu, Norbas napisał(a):

 

Zawartość dodana 1 minuta później

@Wandej Dekory to samo co u ciebie raczej. Czuć pod palcem strukturę drewna ;) 

co do Banga to mogę go porównać do ASS. Bass w ASS był bardziej słyszalny ale za to jakość grania na plus dla banga ;) a ty jakie masz odczucia ? 

Nie wiem jak jest w A5 ale u mnie basu nie brakuje. Porównywaliśmy ze szwagrem z jego ass to jest przepaść. A5 też ma suba we wnęce zapasu?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Wandej napisał(a):

Nie wiem jak jest w A5 ale u mnie basu nie brakuje. Porównywaliśmy ze szwagrem z jego ass to jest przepaść. A5 też ma suba we wnęce zapasu?


Mialem w dwóch allroad’ach ass tyle, ze zmieniłem kodowanie. Jest spora różnica po między ass bez kodowani  z kodowaniem. Co do A5 to tez we wnęce jest sub. Grać gorzej nie gra, wręcz przeciwnie ale szkoda ze nie ma czasem możliwości podbicia troszkę basu ;) 

Opublikowano

Tak btw, szwagier ma allroada i ma tam b&o i szczerze to słabo to gra. Da się jakoś coś poprawić? Np vcds?

Edytowane przez Adam87
Literówka

Opublikowano
  • Autor

Tam to chyba tylko softem coś ugrasz ? ? 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pochwal się jakie autko w drodze?

Opublikowano
  • Autor

@Adam87 Żadne ? żona teraz zmieniła więc ja na razie muszę poczekać ?

 

w rodzinie teraz Skoda Kamiq 

 

IMG_5559.thumb.jpeg.db30e84258c11655e747279c7804b16c.jpeg

 

IMG_5562.thumb.jpeg.49da121ab70d628cff64a301ab5c137f.jpeg

 

IMG_5556.thumb.jpeg.f1ee790131783da5290c9cee2c0c494b.jpeg

 

A u mnie na razie włożyłem ledy w halo od philipsa 

 

IMG_5576.thumb.jpeg.9fa28d25f0820979f9be726915796c7d.jpeg

 

IMG_5581.thumb.jpeg.900db2a4ea38a4898b76cfe48b0b3166.jpeg

 

IMG_5605.thumb.jpeg.ff38919baea98f3802d444029136b5f4.jpeg

 

IMG_5604.thumb.jpeg.3ac2e7dcd64447e636500dcb9520d678.jpeg

 

 

 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Ładne oświetlenie.  Mi pasowały halogeny jak wsadziłem Leda. Wyrzuciłem i wsadziłem żarówki osram i było ok. Może tu będzie inaczej.  

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Można zamknąć ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.