Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kręci rozrusznik, nie odpala.


3ugatt1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w tytule. Od pewnego czasu mam problem z odpalaniem, raz pali od dotyku a raz dłużej i z taką jakby przerwą(zacięciem). Podczas jazdy nigdy nic się nie dzieje, nie przerywa itp. Od tygodnia samochód stoi, rozrusznik kręci nie odpala. W środku czuć benzyną po dłuższym kręceniu rozrusznikiem. Wymienione zostały: świece, czujnik temp. cieczy(zielony).  Akumulator 7 lat, sprawdzany w dwóch sklepach jest OK można jeździć jeszcze. Filtr paliwa wymieniony

 

Podpiąłem komputer wynik w załączniku.

 

Audi a4 b6 2.0alt LPG

bład.jpg

Edytowane przez 3ugatt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo... Raz pali od strzała, a raz kręci, nie odpala... 2.0 ALT, bez gazu

Błąd w Engine: 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent

Bład w Instrument: 01176 - Key 07-10 - Signal to Low - Intermittent

 

Obstawiałbym kluczyk, ale po popukaniu w zbiornik paliwa odpalił... Przypadek i akurat załapał immo czy pompa może kończyć żywot?

Poza tymi dwoma błędami nie ma innych nie licząc błędu od niskiego poziomu płynu chłodniczego... Po skasowaniu i odpaleniu silnika (odpalił od strzała) żaden błąd się nie pojawił, a na zapłonie ciągle świeci EPC i Check Engine, a widziałem, że u innych gasną po chwili...

20221123_175838.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się znowu wydaje, że w moim przypadku to czujnik położenia wału ale niech się ktoś wypowie co się zna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...