Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

1073982dafe4527a.jpg

36caedb9b2776c74.jpg

Moje cacko :cool1:

Poprawilem Ci zdjecie, postaraj sie o jakis opis auta - Flyer[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 17:54_________________________________________________ :good:http://images45.fotosik.pl/112/ tyleczek niuni :good:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 18:07_________________________________________________ :kox:http://images37.fotosik.pl/108/ :evil: i znowu z przodu

Opublikowano

trochę Cię pewnie tu zbesztają... :gwizdanie:

autko ładne... wygląda OK... nigdy mi się takie światełka z tyłu nie podobały ale u Ciebie wygląda to w miarę...

no i opisik poprosimy...

Opublikowano

OMG :heat:

Kolego... Furmanka fajna... ale tylko i wyłącznie jako baza do modów :gwizdanie:

Jeżeli to ma wyglądać to ja to widzę tak...

-tylne lampy na hasiok - nawet ich nie sprzedawaj bo nie daj boże ktoś by je założył - wstaw jakieś ładne ledy i przyciemnij albo polifty :cool1:

-kolejna sprawa... brewki :thumbdown:

-felga przydała by się jakaś ORI Audi od 17' wzwyż lub ewentualnie coś pasującego do naszych wozów

-gleba konieczna bo już teraz wysoko stoi

-mały plus za ścieme ale przednie też by się przydało zgasić

-światła przednie zmieniaj na poliftowe, wrzucaj ksenon i będziemy mogli myśleć dalej :naughty:

Opublikowano

światła dla mnie tragedia, ale wiadomo że Tobie mogą się podobać :good:

Brewki no coż ale ani to ładne ani piękne :decayed:

Reszta ok, myślę że to dobra baza wyjściowa do fajnego wizualnie auta... tylko trzeba do tego podejść ze smakiem. Tak jak mówi GRazny prosimy o opis

Opublikowano

Tak jak koledzy poradzili już.

Zacznij od wymiany tylnych lamp - koniecznie, bo psują cały samochód.

Następnie brewki out i ewentualnie zmiana na zespolone.

Potem lekka gleba ... fele 17' lub 18' ... przyciemnić z lekka przednie szybki ... ramka grilla na czarny mat + może znaczek ... zdjąć znaczki z błotników ... a dalej to już się sam wykaż inwencją :wink4:

Po powyższych zmianach samochód będzie pierwa klasa :good:

Opublikowano

Jak by te lampy tylne rozkleić i pomalować środki na bardziej czarny kolor, przednie lampy zrobić tak jak kolega Nosb(również pomalować na czarno środek) ściemnić szybki przednie delikatnie i zapodać felge 17- 18 w graficie to by wyszedł fajny shadow line :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.