Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Obudowa wskaźnika doładowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witojcie :hi:

Widział ktoś taką obudowę?

IMG_1702.jpg

Gdzie takie coś można wyrwać? Bardzo ładnie wygląda i dobre miejsce na wskaźnik...

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam. W dziale "sprzedam" trzeci temat od gory(przyklejony)

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję bardzo :hi:

Pozdro

Opublikowano

Jakby kogoś interesowała to mam taką do sprzedania za 250 złotych firmy podi ściągana z USA.

Opublikowano

widziałem ... u siebie... od Poźka :naughty:

URL=www.fotosik.pl]c9b050692d7bd087.jpg[/url][br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 21:45_________________________________________________i oczywiście działa :tongue4:

acd475eeb0d78a95.jpg

Opublikowano

mam pyt czy taka obudowa jest do A4 AFN 97rok?

Opublikowano

Kepasa :shocked: :shocked: Gdzieś ty tak szybko jechał :naughty::decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 21:56_________________________________________________

mam pyt czy taka obudowa jest do A4 AFN 97rok?

ta konkretnie pasuje do B6 i B7

do Twojego nie podejdzie

Opublikowano
  • Autor

250 z przesyłką ? :naughty:

Opublikowano

250 z przesyłką ? :naughty:

Okej

Opublikowano
  • Autor

To kiedy wysyłasz?

Opublikowano

Podeslij mi adres na PW.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Chciałbym odświeżyć temat :wink4:

Są gdzieś może na rynku takie obudowy na wskaźnik ale pasujące do B5 ?

Opublikowano

Chciałbym odświeżyć temat :wink4:

Są gdzieś może na rynku takie obudowy na wskaźnik ale pasujące do B5 ?

Są ale trzeba ciągnąć z USA. W PL nie widziałem :wink4:

Opublikowano

Nie zależy mi na tym aż tak. :tongue4: ale dziękuje za informacje :hi:

Chyba zamontuje przy nawiewie przedniej szyby, tak jak Ty miałeś w swojej B6.

Opublikowano

Zobacz zdjecia, ja miałem w passacie B5 wiec do A4 B5 takze bedzie pasowac

http://www.mrmotors.pl/projekty.php?id=16

To produkt firmy AutoMeter koszt w USA ok. 30dolarów.

Pozdrawiam.

Opublikowano

a czy patrząc na zegary te wskaźniki przy kierownicy nie zasłaniają trochę ? :mysli:

Opublikowano

Minimalnie dół wskaźników. Ale to jest najlepsze z mozliwych umiejscowienie dod. zegarów. Dlaczego ? dlatego że intuicyjnie permanentnie jak jeździsz całe życie jestes nauczony patrzenia w to konkretne miejsce. Bardzo to ułatwia monitorowanie tego co sie dzieje na zegarach. Na słupku odradzam - pogrubiasz w ten sposób słupek i mniej widzisz na przejsciach dla pieszych (zakretach). Na desce po srodku - musisz krecic głowa albo oczami jest to meczace. Na kolumnie u góry jest idealnie.

Pozdrawiam.

Opublikowano

No właśnie najchętniej bym umieścił za kierownicą. Gdyby były te obudowy dostępne w PL to od razu bym brał.

Opublikowano

Ja jakoś nie mogłem się przyzwyczaić do patrzenia na wskaźniki nad kolumną...Cała uwaga wtedy skupiała się na wskaźniku boostu i nie patrzyłem na drogę. Jak mam wskaźnik na desce to mimo że na niego patrzę to kontem oka widzę też drogę.

Ale może po prostu ja mam takiego zezolca :decayed:

Opublikowano

A moze by zrobic akcje zbiorowego zakupu takich obudów z USA, wtedy wyjdzie dużo taniej na przesyłce. Ja jak co jestem chętny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.