Skocz do zawartości
IGNOROWANY

woda w aucie


tymek543

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie przychodze z problemem wody przed pasażerem z przodu. Odpływy sprawdzone pod akumulatorem i przy ECU, woda spływa a przed fotelem pasażera woda stoi lecz gdy lałem woda po szybie to nie zauważyłem żeby tam woda się lala i już nie wiem co robic

A przed kierowca też mi się wydaje że pomału woda się zbiera

Miał ktoś taki problem i poradzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jestes pewny ze to woda a nie plyn chlodniczy? Moze Ci nagrzewnica puszczac plyn do srodka. Skosztuj go, jezeli to plyn chlodniczy to bedzie slodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy Ci nie ubywa płynu chłodniczego w zbiorniku płynu chłodniczego tak jak pisze FishBB, sprawdź uszczelki drzwi czy nie są przerwane lub przetarte . Jak masz możliwość zajrzeć pod samochód na kanale lub podnośniku to pod samochodem  w podwoziu są takie otwory techniczne z zaślepkami ( to chyba są właśnie odpływy w razie zalania samochodu ) może masz uszkodzony jeden z nich lub nie trzyma szczelności . Wyglądają tak :  

Chyba są 4 , na foto zaznaczyłem te z tyłu ( nie mam zdjęcia z tymi zaślepkami z przodu. Masz Szyberdach ? Może to zatkane odpływy szyberdachu powodują zalanie ?!

Zaslepka.jpg

ZASLEPKA-PODLOG.jpg

IMG_20181027_173155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2022 o 17:10, Thomson26 napisał(a):

Sprawdź czy Ci nie ubywa płynu chłodniczego w zbiorniku płynu chłodniczego tak jak pisze FishBB, sprawdź uszczelki drzwi czy nie są przerwane lub przetarte . Jak masz możliwość zajrzeć pod samochód na kanale lub podnośniku to pod samochodem  w podwoziu są takie otwory techniczne z zaślepkami ( to chyba są właśnie odpływy w razie zalania samochodu ) może masz uszkodzony jeden z nich lub nie trzyma szczelności . Wyglądają tak :  

Chyba są 4 , na foto zaznaczyłem te z tyłu ( nie mam zdjęcia z tymi zaślepkami z przodu. Masz Szyberdach ? Może to zatkane odpływy szyberdachu powodują zalanie ?!

Zaslepka.jpg

ZASLEPKA-PODLOG.jpg

IMG_20181027_173155.jpg

nie ubywa płynu ani nie czuje żeby to był płyn, odpływy przejrzałem i nie widzę żeby woda stała ani żeby pod schowkiem się lala przed pasazerem

także chyba oddam do znajomego mechanika żeby to porządnie zrobił ale dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...