Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Analiza Logów brak mocy na LPG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawię wam logi a4 b6 1.8t quattro BFB 163km seria z LPG.

Mój problem z autem wiąże się ze znacznie słabszą mocą na LPG oraz przerywaniu jedynie na LPG. W związku z tym wykonałem pomiary na benzynie i 1 na LPG żeby porównać oraz sprawdzić czy wina leży tylko w LPG, a na benzynie wszystko jest w normie.

błędy jakie występują to:

16804 - catalyst system bank 1: efficiency below threshold P0420 - 002 lower limit exceeded

17536 - fuel trim; bank 1 (mult): system too lean P1128 - 001 - upper limit exceeded - intermittent

17887 - brake boost vacuum system, mechanical failure P1479 - 008 - implausible signal - intermittent

16795 - secondary air injection system: incorrect flow detected P0411-002 - lower limit exceeded

Poniżej linki do logów:

2 i 33 na LPG

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

2 i 33 PB

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

3 i 20 PB

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

115 i 118 PB

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Opublikowano

Gaz do regulacji i sprawdz nieszczelnosci. Błędy kasowane przed logami? 

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Tak kasowane przed logami. Będę szukał tych nieszczelnosci. A z Gazem coś konkretnego widzisz ? Czy wtryski leją? Czy coś innego ?

Opublikowano
6 godzin temu, Tusiek1990 napisał(a):

A z Gazem coś konkretnego widzisz ?

Jest źle ustawiony.

 Masz za dużu przepływ i doładowanie gorą jak na 160KM.

Poza tym nie było takiego połączenia jak Q+tip w tym modelu więc popraw profil.

Edytowane przez przem8

Opublikowano

Od 4800 brakuje gazu, sondy brakuje. Jak na gazie będziesz ostrzej  jeździł zaraz głowica będzie do remontu

Opublikowano
  • Autor

Profil jest dobrze ustawiony, mam wersję usa. Tam w takiej konfiguracji występowały. Tylko silnik zmieniony na bfb.

Opublikowano
10 minut temu, Tusiek1990 napisał(a):

Profil jest dobrze ustawiony, mam wersję usa. Tam w takiej konfiguracji występowały. Tylko silnik zmieniony na bfb.

To zmienia postać rzeczy. Fabrycznie masz amb i 170KM, a to że słupek zmieniony to sterownik przecież stary został. Sprawdź ciśnienie paliwa. Jak zwykle zgaduj i się domyślaj wszystkiego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.