Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Kolejna moja a4 :) Tym razem szara myszka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po dwóch egzemplarzach poliftowych b5 przyszedl czas na cos młodszego, no i o to jest B6 z lipca 2003r., 1,9 TDI AVF , 6-skrzynia Multitronik, zajefajny kolor (zdjęcia niestety nie oddają tego efektu) :kox: ogolnie badzo zadbane wozidlo, niewymagające wkladu finansowego z udokumentowanym przebiegiem 170tys.

Wypas:

- kolor platynowa perła ( audi exclusive )

- Podgrzewane sportowe fotele

- Klima 2-strefowa

- Trojramienna skorzana kiera

- 6x airbag (kurtyny)

- Pakiet oswietlenie

- Podlokietnik przod i tyl

- Zawias 1BE

- Kola 235/45/17 (prawie nowe) :decayed:

- ABS z EBV + ESP + ASR

- Szyby elektryczne (niestety przód tylko)

- Zestaw Nokia z nakladka (nie pamiętam dla jakich modeli)

- Dokładki w kolorze - fabrycznie,

- Multitronik,

- Skladane tylnie siedzenia,

- 10 głosników ( niestety nie bose :( ale tez dają rede)

Kilka fotek :

img0364l.th.jpgimg0366c.th.jpgimg0367f.th.jpgimg0369z.th.jpgimg0370k.th.jpgimg0372.th.jpgimg0373f.th.jpgimg0374.th.jpgimg0379h.th.jpg

Planowane mody :

- RNS - to idzie jako pierwsze

- Xenony - jako drugie w kolejnosci :)

- Lekka sciema na całości idnetnycznie,

- CB

- Moze listwy od S4 - ale nad tym sie zastanawiam,

No i czekam na jakies propozycje sugestie :notworthy:

Opublikowano

Bardzo fajny kolorek z Audi Exclusive :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo fajny kolorek z Audi Exclusive :naughty:

Serio :D ? hehe nie wiedziałem :) dhx

Opublikowano

Jesli to LY7J, to tak. Mam taki sam. :cool1:

Opublikowano

fajniutka :naughty::good:

Opublikowano

W piatek ja obejrze na zywca.. :decayed:

Opublikowano

170tys przebiegu... jezeli prawda to jak nowy ;p u mnie przebieg 151tys i tez książka serwisowa ale do tej pory nie wierze, że ma 151tys ;p

Opublikowano
  • Autor

170tys przebiegu... jezeli prawda to jak nowy ;p u mnie przebieg 151tys i tez książka serwisowa ale do tej pory nie wierze, że ma 151tys ;p

srodeczek idealny nic nie wytarte itd.... :) zamontuje RNS'a to walne pare fotek :)

Opublikowano

- Moze listwy od S4 - ale nad tym sie zastanawiam,

Listwy boczne przy normalnych dokladkach ??

Nie uwazasz ze troszke bezsensu ?? :gwizdanie:

Wymien dokladki na s-line lub s4 wtedy i bedzie git :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kiedy beda foty wnetrza.. :naughty:

Opublikowano

Fajna furka...gratulacje... :cool1: a co do przebiegu, o którym pisano powyżej no to czuje się ,,młodo,,bo kupiłem :audi:4 2002 107.tyś.udokumentowane...powodzenia w modach...RNS super sprawa...za dwa miechy sam zakładam..pozdro... :hi:

Opublikowano

Coz z tego ze 170 tys jak srodek wyglada jak nowy. Az sam jestem w szoku.. To auto w ogole wyglada jakby ktos mu dokrecil przebiegu.. :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Coz z tego ze 170 tys jak srodek wyglada jak nowy. Az sam jestem w szoku.. To auto w ogole wyglada jakby ktos mu dokrecil przebiegu.. :shocked:

dzieki :decayed: hehehe co do modow to RNS juz jest :)

w przyszlym miesiacu bedzie sciema :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.