Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?


adik1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie chciałem sobie grilla zmienić na jakiś bez znaczka

co mozecie polecić czekam na sugestie z waszej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz bez znaczka to FK Automotive albo Kamei. Tylko że Kamei fajnie wygląda z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się kiedyś napaliłem na grill bez znaczka i powiem Ci tak; szybciej go zdejmowałem niż założyłem. Grill "ohne emblem" moim zdaniem to do Golfów. Kupiłem po II lifcie i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inną propozycję. Jak Cię tak drażni ten znaczek to pomaluj cały grill na czarno, łącznie z ramką. Wyjdzie Cię to taniej niż miałbyś kupić grill bez znaczka a efekt będzie zdecydowanie lepszy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówi DIBO grill od RSa najlepiej w czerni i jest :kox:, NOSB z forum miał rezać grill bez znaczka, z ORI kratki RSowej, ale nie wiem czy już go zrobił :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam widziałem audi z grilem bez znaczka i była za***ista furmana

każdy ma inny gust :naughty:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 21:34_________________________________________________nie mam zamiaru płacić 500-700 zł za grila do starego auta

bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko rs lub s4 polecam :good:

S4 i kratki malnąc w fortepiuanowa czern;)

a nowy grill W aso S4 561zł a RS4 514Zł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko rs lub s4 polecam :good:

S4 i kratki malnąc w fortepiuanowa czern;)

a nowy grill W aso S4 561zł a RS4 514Zł:)

RSowy jest tańszy ? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inną propozycję. Jak Cię tak drażni ten znaczek to pomaluj cały grill na czarno, łącznie z ramką. Wyjdzie Cię to taniej niż miałbyś kupić grill bez znaczka a efekt będzie zdecydowanie lepszy :wink4:

bardzo dobry pomysł :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam widziałem audi z grilem bez znaczka i była za***ista furmana

każdy ma inny gust :naughty:

Powiem Ci że takie grille dobrze wyglądają na "No Name-ach" czyli samochodach tak zrobionych że ciężko poznać jakie to auto, gdzie elementy karoserii są indywidualnie zmodyfikowane. A w przypadku serii zakładanie takiego grilla to :thumbdown: Tu masz przykład jak wygląda seria (brewki pomijam) z takim grillem:

http://www.moto.allegro.pl/item615761179_jedyny_gril_jom_audi_a4_b5_grill_bez_znaczka_uchwy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to też kaszana... :no:

nie ma co się pchać w grillowanie anonimowe...

też już to przerabiałem i dziękuję bogu że tamten grill się złamał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny grill :cool1: Polecam znajomy ma taki i nie żałuje że kupił :> tylko jest mały problem bo dużo kosztuje :)

http://www.allegro.pl/item640016486_chrom_grill_atrapa_audi_rs4_s4_a4_95_01_titan.html

za te pieniądze nie fajny :gwizdanie:, za niedużo więcej masz nóweczkę, trzeba szukać okazji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny grill :cool1: Polecam znajomy ma taki i nie żałuje że kupił :> tylko jest mały problem bo dużo kosztuje :)

http://www.allegro.pl/item640016486_chrom_grill_atrapa_audi_rs4_s4_a4_95_01_titan.html

za te pieniądze nie fajny :gwizdanie:, za niedużo więcej masz nóweczkę, trzeba szukać okazji :naughty:

Tymbardziej że sprzedaje się już bardzo długo bo nie znalazł się jeszcze jeleń na niego. Ale powoli schodzi z ceny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...