Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Świetokrzyskie nic a nic?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, K4rol81 napisał(a):

A coś bliżej Kielc i z normalnym dojazdem ? bo jak mam przejechać ta droga koło bukówki to mnie szlak trafia przez dziury i koleiny , nawet air ride nie pomaga :kox:

Cedzyna , ew gdzies w samych Kielcach , np na olszewskiego jest fajny parking na uboczu , można stac do woli  :) 

Zalew Morawica? Dojazd z Kielc ok. No i bliżej ? też jest spoko parking.

Opublikowano

Też chętnie wpadnę moją padliną. Tylko muszę znać termin minimum miesiąc wcześniej żeby zaplanować sobie grafik w robocie.

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, DubixPL napisał(a):

Też chętnie wpadnę moją padliną. Tylko muszę znać termin minimum miesiąc wcześniej żeby zaplanować sobie grafik w robocie.

Chyba bliżej świąt było by faktycznie najlepiej, ja też muszę jeszcze polepić do końca swój model.

Opublikowano

Też chętnie wpadnę C7 ?

 

Ale wolę chyba coś w samych Kielcach lub w bliskich jej obrzeżach (tak, jak Karol) - bo mam i tak do CK 60km... ?

Opublikowano
  • Autor

To może ustalmy... czy każdy może dojechać do S7? I coś po drodze wybrać? Nawet jakiś beznadziejny CPN ? żeby i trasa i miejsce było w miarę?

Opublikowano

Jak dlamnie obojętne :wink:

Ustalajcie miejsce, ja się dostosuję:hi:

Opublikowano

Może zamek Chęciny?

Opublikowano
  • Autor

No to może niech będzie trasa S7. Droga ok. I można się jako tako poruszać. Miejscowość? 

 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, DubixPL napisał(a):

Może zamek Chęciny?

Chęciny ok. Dla mnie lux.

Opublikowano

Blisko do S7, dojazd spoko, fajne widoczki, parking jest :) I w Chęcinach dobra pizza jest / była :D 

Opublikowano
  • Autor

Dobra bo tak będziemy się tu szarpać gdzie przyjechać a najważniejsze się jest spotkać. S7 jest stałym odniesieniem. Tak uznajmy ? To nie zlot tylko spotkanie i zapoznanie, wymiana doświadczeń. @K4rol81będzie miał ok drogę i chyba bliżej? @Adam87mówi że się dostosuje, @DubixPLproponuje, @Gremlin0209(dojedzie)?, ja też obecny. I czekamy na więcej?

Opublikowano
2 minuty temu, bombelm7 napisał(a):

@Michu1996, @NoRush, @MARCIN607??? Chęciny?

Ja mazowieckie wiec odpadam ;)

Opublikowano
9 minut temu, Michu1996 napisał(a):

Ja mazowieckie wiec odpadam ;)

Poczekamy, aż dojedziesz:decayed:

Opublikowano

Mogą być Chęciny ?

Opublikowano
9 godzin temu, Adam87 napisał(a):

Poczekamy, aż dojedziesz:decayed:

W sobotę są urodziny WNR, z całej Polski maja być auta, może wpadniecie ? :decayed:

Opublikowano
24 minuty temu, Michu1996 napisał(a):

W sobotę są urodziny WNR, z całej Polski maja być auta, może wpadniecie ? :decayed:

Uu, no mnie niema w polsce:facepalm: także ten..:whistling:

Opublikowano
2 godziny temu, Adam87 napisał(a):

Uu, no mnie niema w polsce:facepalm: także ten..:whistling:

 

Zapomniałem :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Michu1996 napisał(a):

W sobotę są urodziny WNR, z całej Polski maja być auta, może wpadniecie ? :decayed:

Ja jak powiedziałem mamie że chce to jak 7 lat z kobietą mieszkam tak nie słyszałem, żeby chodziła kuchnia... a w tym garczki. ? Więc skupie się na Chęcinach. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No, gdzie ten meeting? :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.