Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 LIFT S-LINE BIAŁY AVANT Z PAKIETEM BLACK TDI ROTOR 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

 

Po 6 świetnych latach spędzonych z A4 B8 2.0 TDI przyszedł czas na coś większego w środku........i oto właśnie jest A6 C7 polift 2015r. AVANT z wydaje mi się rozsądnym ale bez szału silnikiem 2.0 TDI CNHA 190 KM.

Pierwszy raz mam do czynienia ze skrzynią S-Tronic, która na ten moment zrobiła na mnie bdb wrażenie, bije biegi jak szalona choć czasem wydaje mi się że utrzymuje za niskie obroty wtedy pomaga przełączenie w  tryb S.

W skrócie A6 pochodzi z Niemiec gdzie właścicielem była polka, w 2020 r. auto zjechało do Polski i po 3 latach trafiła w moje ręce.

Auto bezwypadkowe, lakier fabryczny, przebieg 237 tys. km, kolor LY9C.

 

Wyposażenie auta w miarę przyzwoite :):

- S-line wewnętrzny

- S-line zewnętrzny

- pakiet black z zewnątrz

- 4 strefowa klima

- MMI MIB2

- nagłośnienie BOSE

- kamera cofania

- podwójne szyby + przednia akustyczna

- lampy FULL LED + pływające kierunki z tyłu

- asystent świateł drogowych

- ciemna szyba

- lusterka boczne składane elektrycznie z fotochromem

- grzane fotele

- oświetlenie AMBIENTE

- podświetlane klamki z zewnątrz

- felgi Rotor 20'

- reszta pewnie to co w standardzie ma każda :D 

 

Co do planów:

- detailing wnętrza

- korekta lakieru + ceramika

- może większe hamulce

- program w silniku i skrzyni

- czarny znaczek na tył

 

Kilka zdjęć.......

 

Poprzedniej A4 B8 :wub:

20220813_135311.thumb.jpg.4e3deaabdfb0f5e9b54f556081b67f26.jpg20220813_135405.thumb.jpg.b0bfa6f7917f4cca811cf4af44b4e1d3.jpg20220815_105911.thumb.jpg.5f63567f86c92524a90382a049196a54.jpg

 

i obecnej A6 C7 :banan:

 

20230126_154136.thumb.jpg.4138d4cc5d865f75662e62dc8f50facb.jpg20230126_154200.thumb.jpg.43142f28395034809f211ac6eaf9f896.jpg20230126_154302.thumb.jpg.1a71d00cffd9ac792726f2fea01f4865.jpg20230126_154320.thumb.jpg.625e1f5ddb642976ddcef62c79062ff3.jpg20230126_154532.thumb.jpg.66d536fb98de7ed2a5a81b5a7432ede0.jpg

20230126_152409.thumb.jpg.8d43f236e3d7a72f86f0953b8f33b652.jpg

Edytowane przez Hubertus01
kilka dodatkowych informacji

Opublikowano

Świetnie się prezentuje, bezawaryjnej eksploatacji życzę.

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, mariusz-jagi napisał(a):

Świetnie się prezentuje, bezawaryjnej eksploatacji życzę.

dzięki za opinie, kilka rzeczy zrobię pod siebie i oby się dobrze jeździło:)

Opublikowano

To jutro wpadasz na spota go Galerii Kazimierz ? :)

 

Graty zakupu :)

Opublikowano
  • Autor

spoty jeszcze istnieją? byłem kilka razy poprzednią A4 ale później rodzina się powiększyła i brakowało czasu :facepalm:

Opublikowano

Gratuluje zakupu, bardzo ładna C7 :thumbup1:

Opublikowano
22 minuty temu, Hubertus01 napisał(a):

spoty jeszcze istnieją? byłem kilka razy poprzednią A4 ale później rodzina się powiększyła i brakowało czasu :facepalm:

Oczywiscie ;)  Jak nie Galeria do Kiełbaski pod Halą ;) 

 

 

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, Cuber napisał(a):

Oczywiscie ;)  Jak nie Galeria do Kiełbaski pod Halą ;) 

 

 

postaram się w wolnej chwili podjechać :)

Opublikowano

to pisz wcześniej na pw to potwierdzę co i jak ;) 

 

 

Opublikowano

Graty zakupu:oklasky: 

Biała ładnie się prezentuje:thumbup1: 

Powodzenia w modach :wink:

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Narazie za dużo się nie dzieje, przy okazji wyjazdu na wies w Świętokrzyskie udało mi się umyć dokładnie silnik, lakier z osadów i wyglinkowac, a w przyszłym tygodniu biore sie za wnętrze 20230224_145928.thumb.jpg.33d7d7dcab0a03e154f8e052402ab614.jpg20230224_154546.thumb.jpg.2f0a48f0a12b79a18d9ea9c683daa381.jpg

Edytowane przez Hubertus01

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wpadaj dzisiaj na spota do Galerii Kazimierz na 20-00 ;) 

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, Cuber napisał(a):

Wpadaj dzisiaj na spota do Galerii Kazimierz na 20-00 ;) 

aktualnie auto na praniu wnętrza ale jak je troszkę ogarnę to podjadę się przywitać na spocie :)

Opublikowano
W dniu 25.02.2023 o 17:49, Hubertus01 napisał(a):

Narazie za dużo się nie dzieje, przy okazji wyjazdu na wies w Świętokrzyskie udało mi się umyć dokładnie silnik, lakier z osadów i wyglinkowac, a w przyszłym tygodniu biore sie za wnętrze ?20230224_145928.thumb.jpg.33d7d7dcab0a03e154f8e052402ab614.jpg20230224_145913.thumb.jpg.439db394ff2978fed71ebbe6225e78eb.jpg20230224_154546.thumb.jpg.2f0a48f0a12b79a18d9ea9c683daa381.jpg

Prawilnie:kox:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

na szybko przed świętami zrobiłem jednoetapową korektę lakieru tzw. one step :banan:

co by nie powiedzieć lakier zrobił się bardziej biały niż był i z lepszym połyskiem, myślę że 80% rys usunąłem, zostały jakieś tam grubasy 

dodatkowo na auto wpadła powłoka ceramiczna CARPRO CQUARTZ UK 3.0

20230405_154600.jpg

20230405_154804.jpg

20230406_175921.jpg

20230406_175950.jpg

20230406_175927.jpg

Opublikowano

Jakiej pasty i jakich padów używałeś ?

Opublikowano
  • Autor

pasta Koch-Chemie F6.01, pad Koch Chemie One Cut, maszyna DA YATO, naprawdę udało się tą kombinacją odświeżyć lakier :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

mały update :D 

20230617_153146.thumb.jpg.35b1ac6744d4982ac39ecd6063b34f7a.jpg20230617_153301.thumb.jpg.2f3f2e29bc800117811f8294ef990249.jpg20230618_125939.thumb.jpg.eb9d22d9ce525a66c0726ec174e01438.jpg

Edytowane przez Hubertus01

Opublikowano

Dolną dokładkę dał bym black piano .

 

IMG_6725D.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.