Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Spryskiwacze wysuwane - prośba o fotkę i mam pytanie


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na starcie chce napisac ze wiem ze temat byl juz walkowany kilka razy, ale odpowiedzi na ponizsze pytania tam nie znalazlem.

A wiec ;)

przymierzam sie do montazu spryskow w zderzaku w b5 z 97 roku.

Chce by bylo tak jak ori czyli spryski wysuwaja sie ze zderzaka. Wiem ze w przedliftach klapki/zaslepki spryskow nie chowaly sie w takim zaglebienu zderzaka tylko kladly na zderzaku.

Mam taka prosbe czy ma ktos moze gdzies w swoich zasobach fotki zderzaka z przedlifta (lub tez polifta) z widokiem ori zamontowanego sprysku? Chodzi mi o czywiscie o widok od strony wewnetrznej:)

Druga sprawa czy te spryski

http://moto.allegro.pl/item621910249_xenon_hid_nowe_spryskiwacze_reflektorow_kpl.html beda pasowac?

Wiem ze bez rezania sie nie obejdzie ale licze sie z tym i nie boje sie.

Chodzi mi glownie o dlugosc od tych nozek montazowych po bokach z dziurkami do "glowki" czy nie bedzie to za dlugie?

Z gory dzieki za pomoc. Moze ci co dokladali spryski lub cale zdesie ze spryskami maja jakies fotencje?

pzdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ja ci coś podsunę i powiem - jeśli chodzi o te spryski to nie będą pasować do b5 i to do żadnego zderzaka, chyba że będziesz kombinował, ale nie powiem ci jak - za to powiem ci że mój brat naciął się na te spryski - wprawdzie chciał je montować w fordzie mk III ale eliminuje je jedna rzecz, która i w b5 jest problemem, mianowicie te spryski montuje się od czoło zderzaka, bo jak je zamontujesz tak jak normalnie powinny być to będą ci pryskać ale pod lampę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by to Ci pomogło to posiadam ori osłonki na spryski i jedna sptawną wysuwaną dyszę od A4 B5, druga niestety :( jest pęknięta po przygodzie z niejakim tyłem PEUGEOTA 206 :rant: :rant: :ranting1: jakby co to tel. 692451255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ja ci coś podsunę i powiem - jeśli chodzi o te spryski to nie będą pasować do b5 i to do żadnego zderzaka, chyba że będziesz kombinował, ale nie powiem ci jak - za to powiem ci że mój brat naciął się na te spryski - wprawdzie chciał je montować w fordzie mk III ale eliminuje je jedna rzecz, która i w b5 jest problemem, mianowicie te spryski montuje się od czoło zderzaka, bo jak je zamontujesz tak jak normalnie powinny być to będą ci pryskać ale pod lampę

z calym szacunkiem - ale wg Twoj brat nie tyle sie naciąl ile nie potrafil prawidlowo ich zamontowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem - ale wg Twoj brat nie tyle sie naciąl ile nie potrafil prawidlowo ich zamontowac :)

tez mi sie tak wydaje, dla sprawnego rezacza to nie problem :evil:

a z tym pryskaniem to one maja regulacje i to chyba dosc spora :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie tak wydaje, dla sprawnego rezacza to nie problem

jak by co chętnie pomogę :decayed::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej się zgodzę z kolegami po części, same spryski mają regulację ale zwróćcie uwagę na to iż mocowanie zaślepek jest po kącie, a tam nie ma regulacji i żeby je zamontować od góry zderzaka to musiały by się wysuwać pod kątem a nie tak jak w ori do góry pionowo - ten rodzaj sprysków jest po prostu do montażu od czoła. A i oczywiście jeśli ktoś bardzo będzie chciał to wsadzi i takie, tylko że ja sam, czegoś takiego bym nie zrobił sobie - bo to nędza :kox: a spryski te prócz nas dwóch oglądało dwóch innych rezaczy i powiedzieli jednogłośnie że są to czołowe spryski nie pionowe :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej się zgodzę z kolegami po części, same spryski mają regulację ale zwróćcie uwagę na to iż mocowanie zaślepek jest po kącie, a tam nie ma regulacji i żeby je zamontować od góry zderzaka to musiały by się wysuwać pod kątem a nie tak jak w ori do góry pionowo - ten rodzaj sprysków jest po prostu do montażu od czoła. A i oczywiście jeśli ktoś bardzo będzie chciał to wsadzi i takie, tylko że ja sam, czegoś takiego bym nie zrobił sobie - bo to nędza :kox: a spryski te prócz nas dwóch oglądało dwóch innych rezaczy i powiedzieli jednogłośnie że są to czołowe spryski nie pionowe :no:

da sie je zamontowac beda pod skosem dolem do zewnatrz zderzaka wzgledem belki, troche rezania i pasowania i bedzie grac napewno trzeba bedzie dorobic przemyslanie mocowania , a same cycki od spryskow da sie regulowac we wszystkie strony tylko trzeba zlapac ostroznie kombinerkami i krecic nimi, dzis odebralem swoje i mam nadzieje szybko wyrezac oczywiscie cykne fotki :good:[br]Dopisany: 04 Maj 2009, 22:33_________________________________________________

może ja ci coś podsunę i powiem - jeśli chodzi o te spryski to nie będą pasować do b5 i to do żadnego zderzaka

ehhm :gwizdanie:

dscf3403.jpg

w1024.png

powoli sie reza :good: wstepnie popasowane na jednej stronie, jeszcze nei zamontowane (niestety bede to robil na raty bo za malo mam czasu a rezania sporo), na sucho sprawdzilem czy pompka dziala i sika az łeb urywa :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal jak skończysz to wrzuć foty ,chciał bym zobaczyć jak to będzie wyglądać i działać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj ja takie spryski zmontowałem jak z tej aukcji allegro

troche razania ale efekt jak ori z wersji przed liftem

sikają jak zwariowane i ładnie sie wysuwają

jak znajde zderzak ori po lifcie ze spryskami to bede sprzedawał ten swoj po lifcie+spryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zderzak po lifcie bo auto jest 2000 rok

ale załozyłem sobie spryski i maja klapki takie jak przed liftem nakładane na zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...