Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bagnet poziomu oleju


platinum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Używacie może specjalnego bagnetu do sprawdzenia poziomu oleju w silniku? (czujnikom do końca nie ufam i wole mieć dodatkowo potwierdzenie na takim bagnecie)  czy można kupić oryginał czy innej firmy- sprawdzony? . Potrzebuję taki bagnecik do Audi A4 B9 2.0 TFSI quattro 252 KM o kodzie CYRB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij sobie na bagnet serwisowy. Nie jeździsz z nim cały czas, tylko używasz do sprawdzania poziomu oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Hugo napisał(a):

Zerknij sobie na bagnet serwisowy. Nie jeździsz z nim cały czas, tylko używasz do sprawdzania poziomu oleju.

Właśnie o to mi  chodzi, jedynie do własnej kontroli jako dodatkowe sprawdzenie. Ktoś z klubowiczów używa?, (sa różni producenci) pytanie czy taki bagnet można dostać oryginalny jakie serwisy ASO używają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, platinum napisał(a):

Właśnie o to mi  chodzi, jedynie do własnej kontroli jako dodatkowe sprawdzenie. Ktoś z klubowiczów używa?, (sa różni producenci) pytanie czy taki bagnet można dostać oryginalny jakie serwisy ASO używają

Tak kupowałem do B8 2.0TFSI. Kupuj ten z ofert na allegro, bo to jeden pies ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu zrobilem inaczej. Sprawdzilem czy silnik z mojej b8 byl montowany w a6... no byl, a w a6 byl dodawany bagnet. Poszedlem wiec do audi i za niecale 10 euro kupilem bagnet do tego silnika. Zobacz czy Twoj silnik byl montowany w a6, byc moze dostaniesz do niego normalny orginalny bagnet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...