Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana wtryskiwaczy - kodowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dwa lata temu wymienilem jeden wtryskiwacz, niedlugo bede wymienial pozostale 5 wtryskiwaczy (nie bede sie bawil w szukanie ktory to tym razem), czy w benzyniaku trzeba je jakos kodowac? jakies adaptacje robic? czy tylko wymiana i sterownik sam sobie wszystko ustawi po kilkunastu kilometrach?

Opublikowano

Nic nie  kodujesz.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ok, w takim razie pewnie niedlugo bede musial wymienic tez sondy, bo po ponad tygodniu od wymiany, na rozgrzanym silniku podczas postoju zuzywa 1.3L/h benzyny, gdzie powinno to byc w okolicach 0.8-0.7L/h chyba ze gdzies indziej nalezy szukac przyczyny?

Opublikowano

w tych silnikach prawidłowe zuzycie na wolnych obrotach i nagrzanym silniku jest 1.1l/h

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.03.2023 o 18:57, Dev napisał(a):

w tych silnikach prawidłowe zuzycie na wolnych obrotach i nagrzanym silniku jest 1.1l/h

I to jest info na 100% prawidłowe? Poprostu zdziwiło  mnie ze powymianie wtryskiwaczy ogólnie jest trochę wyższe zuzycie benzyny. Teraz przy tankowaniu policzę z przejechanych kilometrów i wlanych litrów paliwa. Różnica wynosi około 2L/100km czy wynika to z tego że stare wtryski nie były w stanie osiągnąć takiej wydajności? Dlatego zuzycie było mniejsze...

Opublikowano

Dzisiaj widziałem 1.0 w CALA

Opublikowano

Jakie są korekty krótko i długo terminowe?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam dość tego osranego auta... wymieniłem wtryskiwacze, wszystko pięknie fajnie, zniknęły problemy z szarpaniem przy zmianie biegów i nierówną pracą silnika po odpaleniu, które miałem  odkąd pamiętam,  po tygodniu zaczęło śmierdzieć benzyna przy odpalaniu - pękła uszczelka na wtryskiwaczu, ten niebieski o-ring, silnik zalany benzyna. Wymieniłem tą uszczelkę, już nie cieknie, nie śmierdzi benzyna silnik suchy, za to znowu zaczęło telepać silnikiem przy odpaleniu, jalowe obroty są stabilne ale gdy chce utrzymać 1000rpm albo 1200rpm obojętnie albo 2000 to obroty falują. Błędów brak. Syf z tym fsi i tyle. Niepolecam

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

W moim najechane już 270000km to samo co u ciebie, po odpaleniu na zimnym tak jakby wyrzuca zapłon i telepie silnikiem. Dzieje się już tak od 60tys km i nic sie nie dzieje. To jest taki silnik w którym lepiej nie grzebać, jak chodzi to niech tak zostanie ;) A mogłbyś sprecyzować o co chodzi z szarpaniem przy zmianie biegów?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.