Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lift lub nie - ma znaczenie przy chiptuningu?


Raresz Fochatek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tym roku bede polowal na jakas b5 w 1.8t. Przy okazji chcialem zamowic kabel MPPS i sie pobawic WinOLS. Czy rocznik b5 ma jakies znaczenie? Tzn czy te sterowniki w poliftach byly na tyle inne, ze zeby sie w to pobawic trzeba miec ten sterownik z polifta czy to nie ma znaczenia? Nie jestem tego pewien ale chyba w TDI w jednym dalo sie robic to normalnie przez kabel a w starszych sterownikach trzebabylo cos przelutowywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, mimo wszystko nadal nie wiem po czym rozpoznac ktore to sa. Auto prawdopodobnie bede kupowal online wiec nie zajrze pod maske(rozumiem ze szukam takiej z elektryczna przepustnica wiec byloby widac). 

 

Da sie to jakos ocenic po roczniku? Czy po prostu wszystkie 1.8t w b5 mialy elektroniczny pedal gazu? Ewentualnie czy wszystkie AEB? 

 

Moze pytanie dosc glupie ale mialem 2 AFNy w ktorych grzebalem i jedno 1.8t w ktorym wogole nie zagladalem pod maske(stad zerowa wiedza - teraz mam 1.8t w b6 wiec wiem ze jest elektryczna przepustnica ale nie mam pojecia jak to wyglada w b5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi byc elektroniczna przepustnica, a roczniki to raczej od 1999. Aeb odpada. 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, dzieki jeszcze raz juz wszystko wiem. Musi byc Me7.5 czyli praktycznie wszystkie 150hp, oprocz AEB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...