Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oswietlenie klamek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z podswietleniem klamek w audi a4 b9 bowiem ogolnie mam oswietlenie do domu itp i swiatelka w klamkach a nie chca swiecic i jak zrobic zeby je uaktywnic? komputerem czy jak? 2.0 tdi 2016r

Opublikowano

Skąd pewność, że masz podświetlane klamki skoro nie świecą?

Gdyby były oryginalnie z fabryki zamontowane to by świeciły.

Doposażałeś je?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał(a):

Skąd pewność, że masz podświetlane klamki skoro nie świecą?

Gdyby były oryginalnie z fabryki zamontowane to by świeciły.

Doposażałeś je?

kupilem ja taka, auto z belgi ogolnie 1 wlasiciel w polsce to ja i raczej to oryginalne z fabryki bo watpie ze komus sie chcialo klamki zmieniac, to sie da jakos wprogramowac czy cos? bo robilem to oswietleneo do domu na auto i nic

 

Opublikowano

Zapytam jeszcze raz, masz podświetlane klamki?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał(a):

Zapytam jeszcze raz, masz podświetlane klamki?

no mam 

Opublikowano

Zrób zdjęcie klamki od dołu. Elementu led.

Gdybyś miał podświetlane klamki świeciłyby. 

Podświetlane klamki nie są i nie były wyposażeniem standardowym. Gdybyś je miał u siebie to by świeciły.

Opublikowano

To wygląda jak byś miał lampki ale jeśli nie świecą to na 90% masz zaślepki. Musisz rozebrać klamkę i zobaczyć czy masz moduły ledowe - jeśli tak to kodowanie sterowników drzwi.

Opublikowano
10 minut temu, wuPiotrek napisał(a):

To wygląda jak byś miał lampki ale jeśli nie świecą to na 90% masz zaślepki. Musisz rozebrać klamkę i zobaczyć czy masz moduły ledowe - jeśli tak to kodowanie sterowników drzwi.

Gdyby miał to by świeciły. Nie ma na 100% podświetlanych klamek zewnętrznych. Dlatego miał wrzucić zdjęcie.

Opublikowano

A mi ostatnio podczas naprawy ASO wywaliło kodowanie podświetlania klamek, które sam dokładałem (nie wiem czemu, nie powinni dotykać sterowników drzwi). Auto dość stare i nie pierwszy właściciel więc różnie może być, ale tak jak Ty uważam że raczej po prostu nie ma podświetlenia :)

Opublikowano

Co robili w ASO?

Opublikowano

Z założenia mieli wykonać tylko kalibrację kamery po wymianie szyby, ale jakąś walkę z tym prowadzili bo im nie szło

Opublikowano
Godzinę temu, wuPiotrek napisał(a):

Z założenia mieli wykonać tylko kalibrację kamery po wymianie szyby, ale jakąś walkę z tym prowadzili bo im nie szło

Są przypadki gdy po aktywowaniu VZE w kamerze, nie da przeprowadzić się kalibracji kamery, gdyż zestaw danych nie zgadza się z tym, jaki powinien być fabrycznie. Dlatego przywrócili najpierw stan fabryczny i dopiero skalibrowali kamerę. 

Opublikowano

No i gdzie te zdjęcie klamek? :palacz:

 

Czyli jednak nie ma ;) 

Opublikowano
8 minut temu, Michu1996 napisał(a):

No i gdzie te zdjęcie klamek? :palacz:

 

Czyli jednak nie ma ;) 

Zamiast najpierw sprawdzić co jest na pokładzie lepiej usiąść i otworzyć bezsensownie nowy temat. Na koniec jeszcze nie odpowiadać na pytania, bo po co. 

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Zamiast najpierw sprawdzić co jest na pokładzie lepiej usiąść i otworzyć bezsensownie nowy temat. Na koniec jeszcze nie odpowiadać na pytania, bo po co. 

 

Dokładnie. 

Nie wiedział, co napisać, więc dlatego cisza ;)

Opublikowano

No przecież nie jego wina że te zaślepki fabrycznie wyglądają tak jakby lampki tam były, mylące to jest przyznajcie 

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Są przypadki gdy po aktywowaniu VZE w kamerze, nie da przeprowadzić się kalibracji kamery, gdyż zestaw danych nie zgadza się z tym, jaki powinien być fabrycznie. Dlatego przywrócili najpierw stan fabryczny i dopiero skalibrowali kamerę. 

Dokładnie tak było, przywrócili kamerę do fabryki i dopiero skalibrowali, inaczej im soft nie pozwalał wykonać kalibracji. Ale skąd zmiana w sterownikach drzwi? nie wiem.

 

Co najlepsze - mam chiptuning oraz 'wiszącą' akcję serwisową sterownika silnika, zawsze jak oddaję auto do ASO muszę rozpisywać brak zgody na tę akcję oraz modlić się żeby nikt nie przeprowadził jej bez spojrzenia w zlecenie... 

Opublikowano

Każdy się może pomylić ale odpowiedzieć na zadane pytania i wrzuceniu zdjęcia powinien być każdy w stanie.

Edytowane przez Muskel1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.