Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł komfortu - miejsce montażu oraz funkcje


megafaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Jak to jest do końca z miejscem zamontowania Modułu Komfortu w Audi A4 B7 Avant ??

Czy jest to kostka zamontowana pod siedzeniem kierowcy czy pod wykładziną znajdującą się pod pedałem sprzęgła ??

Czy wspomniany moduł może odpowiadać za awaryjne działanie pilota otwierania bądź zamykania drzwi ???

Wszelkie możliwe " operacje " na pilocie ( rozkład na czynniki pierwsze ,wymiany baterii itp. ) nie dały żadnych rezultatów ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł komfortu jest pod nogami kierowcy w plastikowej skrzynce, i odpowiada m.in za działanie centralnego zamka i pilotów. Jeśli nie działa Ci pilot diagnostyka i sprawdzić czy modól ma błędy i czy w ogóle widzi pilota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, megafaka napisał(a):

Witam :)

 

Jak to jest do końca z miejscem zamontowania Modułu Komfortu w Audi A4 B7 Avant ??

 

A koledze wyszukiwajka się zepsuła?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, influencer napisał(a):

Moduł komfortu jest pod nogami kierowcy w plastikowej skrzynce, i odpowiada m.in za działanie centralnego zamka i pilotów. Jeśli nie działa Ci pilot diagnostyka i sprawdzić czy modól ma błędy i czy w ogóle widzi pilota. 

dzięki za info ..:) 

Aczkolwiek w zapasowym pilocie efekt jest taki sam !!! 

Diagnostyka interfejsem ( Vscan Multi Its ) nie wykazuje błędów MK ...

Ponadto przy próbie otwarcia auta kluczykiem z zamka ..potrafi on samoczynnie się zamykać SAM !!!! 

Podejrzewam przebicie ma masę ,lecz po rozebraniu drzwi przednich od kierowcy  wraz z wiązkami nie znalazłem nic podejrzanego gdyż przeleciałem je wszystkie miernikiem na wszystkie sposoby :) 

Na marginesie dodam że instalacja jest oryginalna oraz posiadam 3 letni akumulator odpowiedni do tego silnika i wyposażenia .

Auto przez 5 lata użytkowania nie wykazywało tego typu awarii ....wręcz przeciwne  Pilot łapał do 50 metrów !!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...