Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpaleniem po zatankowaniu.


Albaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,  mam problem z moją Audi a4 b8 2008 2.0 tdi. Otóż jakiś miesiąc temu padła mi pompa paliwa wymieniłem na nową i działało do czasu..  Nie dalej jak 2 tygodnie temu zatankowałem się na stacji (do pełna jeśli to ma jakieś znaczenie) i nie chciał odpalić, zaczął się dusić, ale za 4 rozbujał i palił  normalnie aż do wczoraj, kiedy to znowu się zatankowałem. Dojechałem do domu i tak jak stanąłem tak juz nie odpalił. Pytanie brzmi w czym jest problem ?  Bezpieczniki i przekaźniki sprawdzałem wszystko jest okej, komputer nie pokazuje błędów, zapowietrzony nie powinien być   (pompa raz działa raz nie) czemu tak się dzieje co może być powodem ? i czy możliwe że przewody są zapchane ? miał ktoś podobny problem ? (znajomy też ma b8 z 2009 roku i ma to samo) raz mu działa pompa raz nie co to może być ? ( i czemu po zatankowaniu się dzieją takie ekscesy) może ktoś tak miał i znalazł rozwiązanie. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chwilę po wymianie pompy zleciłem mechanikowi wymianę oleju i filtrów zrobiłem na nich około 2 tysiące km do tej pory 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła pompa, w jaki sposób? Opiłki? Sprawdź czy przy odpalaniu buduje ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja. Bak czysty filtr też, audi dzisiaj odpaliła od strzała bez robienia czegokolwiek, zmieniłem tylko pozycję w której stała, (stała pod skosem a teraz na równej powierzchni, ale ma pełny bak więc to nie to... Przegnite kable/ kluczyk/stacyjka? Nie chce nią jeździć póki nie znajdę powodu przez który raz pali raz nie, bezpieczniki i przekaźniki sprawdzone wszystkio gra/ jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...