Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uruchomienie NAVI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 3.04.2023 o 14:03, Muskel1 napisał(a):

Hej. Podobno jak się przechodzi z wersji przedostatniej

MHI2_ER_AUG22_K3344

do nowej

MHI2_ER_AUG22_K3346

to trzeba zaznaczyć w GEM(zielone menu) User Defined SWDL, co o tym sądzisz ??

 

Screenshot_2024-01-17-13-08-10-18_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tak trzeba zaznaczyć SWDL.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

@Muskel1 a czy masz doświadczenie z konwersją MMI z wersji USA -> EU?
Brakuje mi języka polskiego, chce zaktualizować MMI.
MIB3 Audi A5 polift.

Edytowane przez AMD6800H

Opublikowano
W dniu 17.01.2024 o 13:28, Muskel1 napisał(a):

Tak trzeba zaznaczyć SWDL.

Musi być zaznaczone SWDL?

Opublikowano
  • Autor

Do czego?

Opublikowano
56 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Do czego?

Do nowej wersji

MHI2_ER_AUG22_K3346

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli masz aktualnie wersję K3344 to tak.

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Jeżeli masz aktualnie wersję K3344 to tak.

Mam wersję K3346

Opublikowano
  • Autor

To co chcesz aktualizować?

Opublikowano
Teraz, Muskel1 napisał(a):

To co chcesz aktualizować?

Nie to chyba jest najnowsza wersja K3346.A ten swdl to służy do aktualizacji ?

Opublikowano
  • Autor

Po pierwsze jesteś w temacie poświęconym uruchomieniu podwójnej nawigacji, więc proszę aby nie mieszać tutaj wszystkiego do kupy, oraz zadawanie pytań dotyczących innych zagadnień w odpowiednich do tego tematach.

 

Po drugie zacytowałeś kolegę, który zapytał czy jest konieczność zaznaczenia SWDL przy przejściu w wersji K3344 na wersję K3346 - więc Ci na to pytanie odpowiedziałem, że tak.

 

 

Opublikowano
4 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Po pierwsze jesteś w temacie poświęconym uruchomieniu podwójnej nawigacji, więc proszę aby nie mieszać tutaj wszystkiego do kupy, oraz zadawanie pytań dotyczących innych zagadnień w odpowiednich do tego tematach.

 

Po drugie zacytowałeś kolegę, który zapytał czy jest konieczność zaznaczenia SWDL przy przejściu w wersji K3344 na wersję K3346 - więc Ci na to pytanie odpowiedziałem, że tak.

 

 

Przepraszam za zamieszanie odnośnie mojego pytania i dziękuję za odp.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie.

Czy taki myk - jednocześnie z mapami Audi na FIS i z AA na "ekranie" jest możliwy w Delphi?! Obecnie na FIS działają mapy i mam tez uruchomione AA. Penie nie ale wolę się dopytać!!

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Nie jest. Dotyczy to tylko dużych nawigacji i tylko poszczególnych (wymienionych na pierwszej stronie) wersji softów).

Opublikowano
6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie jest. Dotyczy to tylko dużych nawigacji i tylko poszczególnych (wymienionych na pierwszej stronie) wersji softów)

Tak myślałem. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Hej Muskel1 posiadam soft MHI2Q_ER_AUG22_P5092,czy pobierając M.I.B z pierwszej strony z linku jest on już gotowy do uruchomienia dual navigation?wystarczy skopiować pobrane pliki na karte czy muszę jeszcze skopiować poprawki do folderu patches??

Opublikowano
  • Autor

Musisz pobrać wersję V3.6.0 nie tę ostatnią V3.7.1

Dokładny opis jest na pierwszej stronie.

Opublikowano

Ok czyli wersja V3.6.0 jest już gotowa do patchowania pod mój soft.Dzięki wielkie za pomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.