Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW G20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj odebrany , takie zwykle toczydło ale przyjemnie się przemieszcza.

Dzisiaj ma już ciemne szyby, jedzie do mnie kilka detali w czerni i koła 19 mam do odbioru po świętach.

IMG_4535.jpeg

IMG_4540.jpeg

IMG_4543.jpeg

IMG_4545.jpeg

IMG_4551.jpeg

IMG_4578.jpeg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Czasy z ładnie wykomponowaną deską skończyły się. Teraz jest taki trend, że masz zwykłą prostą deskę a na niej postawiony monitor, jak na biurku:rolleyes:

Gratulacje pomimo wszystko. 

Opublikowano
  • Autor

Jak odbierałem Bmw to siedziałem w Bmw 7 za 1mln polskich złotych , pomijając że nie mogłem klamki znaleźć żeby otworzyć drzwi (przycisk) to środek wyglada jak jeden wielki tablet. Generalnie masakra te nowe auta -  ale taki świat 

Opublikowano

Cena tu nie gra roli. Wszystkie tak wyglądają. Nowa S-Klasse też jakiś dowcip chyba.

Opublikowano
  • Autor

Młodym się podoba , może za starzy jesteśmy już ;)

Opublikowano
  • Autor

Jest koło i czarne końcówki… ze 20Hp jak nic do mocy ;)

IMG_4682.jpeg

IMG_4702.jpeg

Opublikowano
W dniu 7.04.2023 o 23:07, l.e.s.t.e.r napisał(a):

Młodym się podoba , może za starzy jesteśmy już ;)

Jestem młody i proszę nie wrzucać do jednego wora :D A tak na poważnie, to Pre-LCI G20 w środku lepiej wygląda niż LCI G20. Ale tak to ładne toczydło ;)

Opublikowano
  • Autor

I czorny grill ✌️

IMG_4717.jpeg

Opublikowano

z zewnątrz te beemki jako tako wyglądają ale ten środek strasznie mi się nie widzi, zmiana atrapy na plus, koło spoko, nawet 19 ginie w tych nadkolach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja się już przyzwyczaiłem , generalnie bardzo fajnie się tym jeździ. Od poprzednika czyli f30 to auto jest lata świetlne do przodu. Zwłaszcza jeśli chodzi o wyciszenie.

Android auto bije applecar na głowę w tym aucie , Androidauto wyświetla wskazówki dojazdu na ekranie licznika applecar tylko na bocznym ekranie. Dziwne bo applecar był zawsze lepszy od androidauto.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Applecar też wyświetli Ci na ekranie licznika ale musisz włączyć aplikacje „Mapy” te jabłkowe, na GoogleMaps rzeczywiście nie działa.

jaka to opona na tych 19 bo wyglada na jakiś duży balon?

Ja mam zimę na takich samych i jakoś mi się wydaje mniej tej opony. 
z każdym kilometrem będziesz coraz bardziej zadowolony z zakupu. H

fajne auto.

Opublikowano
  • Autor

To nie są 19tki tylko wielko wyglądające 18tki to jest wół roboczy, musi dać radę po każdej drodze ?, miesiąc minął i 5k km strzeliło, generalnie auto naprawdę fajne, jedyne moje zastrzeżenie jest co do spalania w mieście na krótkich odcinka 12l na 100km ciągle łapie , z 5k km głównie szybko albo po mieście spalanie średnie 9,1 więc tragedii nie ma. 
w porównaniu do mojego F31 to przeskok jest o lata świetlne.

IMG_9070.jpeg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.