Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Podłączenie xenonów


NikoA4

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że dużo było na ten temat ale o samym podłączeniu nie wiele,moje pytanko brzmi.Czy po zamontowaniu lampy i przerobieniu wtyczki potrzebna jest jakaś zmiana w ECU?Na akp znalazłem schemat przejścia z przed liftu na zespolone,ale o xenonie nic nie zauważyłem,czyli tak samo jak na zespolonych?[Przerobienie wtyczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pytasz o HID czy ori xenon???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kupileś zwykłe lampy po lifcie [soczewki] i przerobiłeś je na xenon?jak kupie lampki xenon to przetwornice chyba powinny juz być?

Dominiku-w B6 byly ori soczewki :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy ori xenon nic nie robiłem tylko zamontowałem przetwornice i go.... :> oryginalność łatwo sprawdzić po numerze a przetwornice z Polski ponieważ rzadko się zdarza żeby nowe lampy były w komplecie z przetwornicami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, myślałem ze nowe w pudłach sa już z przetwornicami,a tak wogóle to chodzi mi o b 5 z przed liftu,chodzi mi dokładnie o to jak podłączyć xenon z modelu po lifcie,nie jak go zamontować tylko jak podłączyć[kostki]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html

ten temat powinien być podpięty do faq-u albo szkolenie zrobić dla użytkowników jak używać opcji szukaj - choć z drugiej strony jak człowiek tu siedzi już od dawna to zna tematy i wie czego szukać a problemy powracają i powracają i nic nowego nie chce się psuć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego,ten temat który tu wrzuciłeś już widziałem,bo wiem jak sie używa funkcji szukaj.Ale jakoś nie znalazłem nic tam o xenonie i pytanie moje czy zasada jest taka sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co sobie życie utrudniać - przecież jak kupujesz hidy to dostajesz instrukcję jak to podpiąć, a i bez instrukcji jesteś w stanie to zrobić bo to banalnie proste - nie rozumiem w sumie po co ten temat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...