Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cyrki z klimatyzacją


Kimas97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Ostatnio mam niesamowite problemy z klimatyzacją. Zaczęło się od świecącego econ sam się zapalał sam gasił w czasie jazdy. Wyszedł błąd czujnika ciśnienia został wymieniony na nowy. Tydzień wszystko było ok po tygodniu to samo econ w czasie jazdy zapalał się i włączał mechanik sprawdził sprężarkę okazało się że ma niesamowite skoki nawet do 33 barów wczoraj wymieniona, układ uzupełniony dławik nowy po chwili to samo econ sam się wyłącza/ włącza. Zwrócił uwagę na wentylator i jego moduł twierdzi że tu jest problem. Wczoraj była sytuacja gdzie uderzył lekko kluczem w ten moduł i klima zaczęła działać a wiatrak kręcić.

 

Nie mam nerwów bo wydane trochę kasy a błąd jak był tak jest. Zasugerowałem że może czujnik ciśnienia jest zły stwierdził że to niemożliwe bo jest nowy. 

 

Wentylator faktycznie dziwnie działa raz się kręci raz nie, podejrzewam moduł jest walnięty jutro chce kupić używkę facet daje 2-3 tygodnie gwarancji na moduł a jak będzie zły to wyjdzie od razu. 

 

Reasumując wymieniony czujnik ciśnienia, nowy kompresor klima 100% nabita, nowy dławik a problem dalej jest econ sam się zapala i gaśnie. 

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie czy podpowiedzi.  

Edytowane przez Kimas97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...