Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Concert 2 + BOSE -> Pioneer (pytania)


mravel

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

mam u siebie radio Concert 2 wraz z systemem BOSE. 

Chcę wymienić samą jednostkę na radio Pioneer'a.

Pytanie

- czy wyjście audio z radia do wzmacniacza BOSE jest realizowane z poziomu przedwzmacniacza w radiu Concert 2?

- jeśli nie, to czy podłączając Pioneer'a wyjście na głośniki ze wzmacniacza w radiu kierować od razu w stronę wzmacniacza BOSE?

jestem nauczony, że zawsze na oddzielny wzmacniacz dajemy sygnał audio z wyjścia przed wzmacniaczem w radiu.

- czy po włożeniu Pioneer'a muszę coś wykodować VCDS'em aby nie waliło błędami?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W systemie Bose masz za radiem kostkę mini-Iso, w której znajdują się sygnały liniowe idące do wzmacniacza. Musisz zakupić adapter pod system Bose i wpiąć go za radiem, w przeciwnym razie głośniki nie będą grały.

Nic nie trzeba kodować.

 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrudnie jeszcze -> w aucie jest multifunkcja na kierownicy. Czy tutaj cos trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do multifunkcji to są zestawy, które umożliwiają jej działanie z radiem Pioneer'a. Koszt 279 zł. Nie mam jednak pewności, że to zadziała -> dwa adaptery (1) BOSE (2) multifunkcja oparty na CTSAD002.2. Kto to potwierdzi? 

 

Magik z nysy od car audio mowi, ze nie potrzebuje adaptera BOSE kupujac to

Bose idzie wtedy z przedwzmacniacza w radiu 

 

---------------=========== EDIT ===========---------------

Więc wystarczy TYLKO ten adapter aby zamiast Concert2 z BOSE i Multifunkcją w kierownicy cieszyć się nowym radiem i sterować nim z kierownicy. Dodatkowo potrzebujesz (przynajmniej ja) adapter anteny. Pamiętaj, że przy adapterze masz kabel od zasilania, który trzeba podłączyć pod zasilanie anteny w radiu. Inaczej "kiepsko" odbiera, 

Nowe radio musi mieć wyjścia na przedwzmacniacz cinch (to chyba nie problem). BOSE wzbudzamy przewodem od wzbudzania amplitunera. Wszystko gra tańczy i śpiewa. 

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...