Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 2.0 TDI 177KM S-line


sz4tan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowany audi z aukcji poniżej: 

 

AUDI A4 B8 2.0 TDI 177km quattro

Może ktoś oglądał albo dawajcie jakieś swoje spostrzeżenia. 

Przy okazji mógłby ktoś rozkodować VIN: WAUZZZ8KXEA070157, chociaż  pernumery żeby wypluło. 

 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez sz4tan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka nie są elektrycznie składane.

Klimatyzacja jednostrefowa:thumbdown:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Wrzuciłem, dzięki za uwage. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę nie na temat ale odnośnie tego auta, a4 b8 miało już quattro na haldex`ie ? Bo mi się wydaje że powinien być torsen, a sprzedawca wypisuje jakieś opowieści z narni...

Edytowane przez sahipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sahipp napisał(a):

a4 b8 miało już quattro na haldex`ie ?

Haldex jest w MQB czyli poprzecznie montowanych silnikach VAG. Pewnie źle to nazwał. W B8 jest torsen i pewnie wymienił w tylnym dyfrze olej, chociaż kto wie co miał na myśli. Trzeba go zapytać.

Edytowane przez Muskel1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@sz4tan

 

witaj, mam pytanie czy jeździłeś modelem B8? szczerze jak na te pieniądze nie jest to nic nadzwyczajnego, owszem model jest piękny i ładnie wygląda ale to jest tylko 2.0 klekot w dodatku w manualu... za tyle kasy brać manuala? przecież takim zestawem się jeździ po prostu przeciętnie, a już nie wspomnę o bolączkach 2.0TDI wystarczy żebyś wszedł w dział z silnikiem 2.0TDI i poczytał co tam  się przytrafia, a serwis nie jest tani, to tylko takie moje dywagacje ale jeśli nie jeździłeś tym modelem jako kierowca to polecam najpierw spróbować bo możesz być rozczarowany wydając prawie 60k na auto, w tej kasie to już się ma wymagania nie tylko jeśli chodzi o to czy auto się nam podoba z zewnątrz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1szewczi90 napisał(a):

tylko 2.0 klekot w dodatku w manualu

To akurat jest zaletą w tym modelu niż wadą. Lepszy wybór niż s-tronic, przynajmniej pod kątem usterkowości i kosztów naprawy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2023 o 17:06, Muskel1 napisał(a):

To akurat jest zaletą w tym modelu niż wadą. Lepszy wybór niż s-tronic, przynajmniej pod kątem usterkowości i kosztów naprawy.

 

Ale zrobienie sprzegła + dwumasy też nie jest tanie. A roboty w tym modelu jest od cholery, więc robocizna też kosztuje, do tego najlepiej już zmienić oliwę w skrzyni biegów, uszczelniacz. A po za tym dwumasa lubi się szybko spowrotem odezwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że się tak wtrącę... 2.0tdi mimo wszystko jest najlepszym kompromisem pomiędzy osiągami a kosztami utrzymania... ja lubię podłubać przy autach wpakować trochę kasy dla przyjemności ale koszta doprowadzenia do porządku 3.0tdi mogą być astronomiczne...  a to tylko doprowadzenie auta do nominału, a nie zabawa w dodatki...jak nie masz auta z pewnego źródła z tym motorem to nawet jak masz worek pieniędzy możesz grubo popłynąć... a tak się składa że auto o którym mowa jest od typowego handlarza więc różnie może być... jak ja szukam samochodów to nauczyłem się aby omijać ogłoszenia typu 50x s`linee i wszystko wymienione łącznie z olejem w haldeksie, auto bez wkładu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2023 o 10:32, sahipp napisał(a):

że się tak wtrącę... 2.0tdi mimo wszystko jest najlepszym kompromisem pomiędzy osiągami a kosztami utrzymania... ja lubię podłubać przy autach wpakować trochę kasy dla przyjemności ale koszta doprowadzenia do porządku 3.0tdi mogą być astronomiczne...  a to tylko doprowadzenie auta do nominału, a nie zabawa w dodatki...jak nie masz auta z pewnego źródła z tym motorem to nawet jak masz worek pieniędzy możesz grubo popłynąć... a tak się składa że auto o którym mowa jest od typowego handlarza więc różnie może być... jak ja szukam samochodów to nauczyłem się aby omijać ogłoszenia typu 50x s`linee i wszystko wymienione łącznie z olejem w haldeksie, auto bez wkładu....

już prawdopodobnie znalazł się jakiś naiwniak albo wynegcjował chociaż dobrze bo ogłoszenie już się nie wyświetla...

Ogłoszenie nie jest już dostępne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknęcia rozglądam się za B9 jednak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...