Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komplet wahaczy do s-line?


AlatarWP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy komplet wahaczy lemforder 31913 01 pasuje do wersji s-line? a4b6 1.9 130KM avf. Jedyny jaki znajduje komplet wahaczy to własnie o tych numerach z tej firmy ale tyczy się to tez wersji sline? czy zwykłej? Nie kosztuje to mało stąd moja obawa że nie będzie pasować, bo np. drążek kierowniczy wystepuje w dwóch wersjach i pytanie drugie czy jeżeli ten zestaw pasuje to czy w tym zestawie są własnie drążki do sline? Z góry dzieki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie S-line występuje w wersjach 1BE i 1BV. 1BE bazuje na zwykłym zawieszeniu, tj. ma te same wahacze. W 1BV jeden z dolnych wahaczy (jak pamiętam) jest inny, reszta są te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i niby podają ze zestaw wahaczy 31913 01 jest przeznaczony dla wersji 1BV ale dolne wahacze jezeli sie nie myle są zwykłe a pozostałe s-linowe. Pytanie czy zwykłe wahacze będa pasowac do wersji s-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-line jak dobrze pamiętam różni się tulejami w górnych wahaczach i końcówki drążków kierowniczych są inne. Różnica w dolnym wahaczu "banan" jest w tulei pomiędzy b6, a b7. Takie, czy takie pasuje, ja mam wahacze itd z b7 i wszystko pasuje.

Jak dobrze widzę zestaw Lema 31913 01 nie ma tej wkładki (banan) co była w b6, ale i tak będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia czy zwykłe czy srajlajnowe zawieszenie

tutaj chodzi tylko i wyłącznie o nastawy, nic innego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumieć ze np dany zestaw do mojego srajlajna będzie pasować tak? możesz wyjaśnić co masz na myśli" nastawy" sory ze tak dopytuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz,  skręcasz na obciążonym zawieszeniu i geometria.

Ja zawsze po założeniu nowej zawiechy stawiam auto na kanale na 24h a potem skręcam wszystkie tuleje i łączniki stabilizatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...