Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odstający boczek oparcia kanapy A4 B7


Nacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wymieniali mi czujnik w lewym tylnym kole ABS/ESP i żeby dostać się do wtyczki pod tym boczkiem AIRBAG został on odciągany na siłę z tego co widzę co pozostawiło po sobie pewien mankament że przestało to dolegać tak jak ma być. Jak to rozwiązać żeby z powrotem to wróciło na miejsce? Próbowałem to naciągać ręcznie i jest okej, ale jak puszczę z powrotem się odkształca tak samo i pozostaje taka dziura, wrzucę fotki dla zobrazowania sprawy:
Kolejna kwestia to nie da rady tego boczku zdemontować jakoś, tylko jedyny sposób to takie siłowe odciąganie go pozostaje?

355920460_2283963641994591_5445469317216608103_n.jpg

355952943_278069664746475_7362386542278343045_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Nacek napisał(a):

Jak to rozwiązać żeby z

Reklamować tam gdzie zleciłeś naprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2023 o 22:17, Muskel1 napisał(a):

Reklamować tam gdzie zleciłeś naprawę.

Sam będę musiał odkręcić ten boczek tylnej kanapy i sobie to naprawić już teraz ;) Tylko mam pytanie do Ciebie czy przy odkręcaniu jakiegoś elementu Airbag muszę odpiąć akumulator wcześniej żeby nie zaświecił się błąd poduszek, skoro nie mam zamiaru wypinać kostki od poduszki tego boczku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zaświeci dopóki nie włączysz zapłonu. Musisz zdjąć siedzisko najpierw to zobaczysz mocowanie , tak przynajmniej jest w avancie. Klips mocujący boczek został wysunięty i dlatego wyskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...