Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebny numer części - układ mycia reflektorów


ArmiDali
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Rob@k,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tydzień temu zrzucałem zderzak żeby dołożyć drugi intercooler w moim BFB. Niestety po całej operacji przy zderzaku cieknie mi płyn do spryskiwaczy. Winowajcą jest łącznik znajdujący się na wężu doprowadzającym płyn do spryskiwaczy do układu mycia reflektorów, w którym pękł o-ring. Ponadto wygląda na to, że brakuje zabezpieczenia, które trzyma łącznik po spięciu ze sobą. Czy ktoś może mi pomóc w odnalezieniu numeru części i rozmiaru o-ringa.

Na schemacie z Etki

IFINTERFACE.COM

nie ma tego elementu (chyba, że jest to numer 13 w wersji prostej czyli 8D0955875 i o-ring N90303801 z tym, że wizualnie różni się od tego co mam w swoim aucie). Wolałbym nie robić jakiejś rzeźby w tym miejscu, bo w przyszłości pozbawię się możliwości sprawnego odpinania zderzaka dzięki tej szybkozłączce. 

Zrzut ekranu 2023-07-30 o 21.27.22.png

lacznik.jpg

8D0955875-N90303801.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Zakup ten biały element i przeluz z niego tylko spinkę. Ewentualnie poszukaj na szrocie, bo samej spinki chyba nie dokupisz. 

Edytowane przez Rob@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Kupiłem biały element i przełożyłem spinkę. O-ring upolowałem oddzielnie. Po montażu problem z wyciekaniem płynu do spryskiwaczy został rozwiązany 😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...