Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa paliwa A4 B6 1.8T


RAfał bbbb
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez pelonek1,

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam mały problem z diagnozą przy odpalaniu słychać wycie z tyłu samochodu  {od10do20 sec }w okolicy baku po rozmowie z mechanikiem pompa paliwa wiec mu zostawiłem na wymianę po wymianie dalej wyje tylko inaczej i na zimnym ma problem odpalić i tu jest moje pytanie mechanik paprak?-zle wymienił, oszust? -włożył stara pompę ? czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej winny filtr paliwa, w którym jest regulator ciśnienia paliwa. Jeśli pompa zamiennik typu meat doria, magnetti marelli itp. to może też wyć albo nie trzymać prawidłowego ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać ze mechanik jak wymieniał pompę to mówił ze była niedawno wymieniana i tak tani zamiennik 140 zł nazwy nie pamiętam hmm to jakaś dobra do polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wymien filtr paliwa na ori od razu, zmierz ciśnienie paliwa po zapłonie i podczas jazdy. 

Godzinę temu, RAfał bbbb napisał(a):

to jakaś dobra do polecenia

Nie znam, kupiłem oryginalną to była zepsuta 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze że pompa MEAT & DORIA a to ze na zimnym nie odpala na strzała to po wymianie wcześniej wyła ale dobrze odpalało a i dodam ze na ciepłym odpala normalni i nie słychać pompy co prawda 2x tylko odpalałem  4 miesiące temu kupiłem samochód w miedzy czasie wymieniłem sprężarkę klimy zatarła się wszystkie ,filtry+ oleje jakiś 1 miesiąc temu ,2 tygodnie temu sprzęgło, tydzień temu rozrząd i w sobotę odebrałem od mechanika z wymieniona pompa a wycie się zaczęło przed wymianą rozrządu dodam jeszcze ze u mnie patologia jest z mechanikami a ja sam się nie znam i nie umiem ale z wymianą filtru paliwa albo pompy z bólem sobie poradzę pytanie tylko co to jest
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie
Godzinę temu, RAfał bbbb napisał(a):

u mnie patologia jest z mechanikami

W Suszu to pewnie i patologia ale już w Iławie to kogoś powinieneś znaleźć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...