Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Filtr węglowy połączenie


QuikSilver

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!!! niby banalne pytanie ale ktoś kto temat zna to pomoże, mianowicie jak jest zrobione to w 1.8T quattro, ośka pewnie tak samo, jak jest poprowadzone odpowietrzenie baku, oglądam zdjęcia opisy na etka i jest mętlik. Czy ze zbiornika idzie jakiś przewód w okolice wlewu paliwa a później do filtra węglowego, czy łączy się z czymś jeszcze po drodze, czy od razu do filtra?

Połączenie samego filtr mnie interesuje bo ma 3 otwory. jeden na pewnie idzie do zaworka przy filtrze powietrza, drugi to pewnie opary ze zbiornika a 3 to od czego przewietrzanie filtra ?

mam wersje US i jest to inaczej zrobione u mnie też są trzy otwory, ale muszę przerobić to na europe i szukam informacji, jak ściągnę przewody z mojego filtra to w jednym czuć benzynę, wnioskuje że to od oparów, w drugim jest podciśnienie które powinno zasysać te opary, a trzecie połączenie jest od specjalnej pompki która sprawdza czy jest szczelny układ i pewnie dostarcza powietrze żeby filtr się regenerował.

jest trochę informacji o przerobienie/ wyrzuceniu tego filtra, nawet na naszym forum ale to było dawno i z tymi osobami nie ma kontaktu, jedni twierdza że łączymy przewody razem i jest okey inni że trzeba zrobić odpowietrzenie.

zdjęcie zbiornika poglądowe z portalu.

Screenshot 2023-09-07 at 21-26-07 AUDI A4 B6 B7 1.8T QUATTRO ZBIORNIK PALIWA BENZYNA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...