Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio do a4 b6


Bynioslav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę z problemem dotyczącym radia, ale może od początku. Kupilem b6 z naglosnieniem bose, ale wsadzone jest jakies strasznie slabej jakosci radio z multimediami(kamerka, sklep play itp itd) gra ono tragicznie. Słychać caly czas szumy i trzeszczenia, strzela przy gaszeniu auta, czasem się zacina obraz, w sensie zamiast wyswietlania calego menu mam czarno biale paski. Stwierdzilem ze na niczym mi nie zalezy tak jak na dźwięku, więc chcę tutaj wsadzic jakies radio od audi. Wiem na 100% po wyposażeniu z VIN, że fabrycznie był tutaj concert II ale chce mieć już 2din. Najbardziej mnie kusi tutaj Symphony 2din'owe. Pytanie o to pobojowisko które mam na zdjeciu na dole. Czy przechodząc z fabrycznego concerta trzeba będzie coś przerabiać w tych 2 kostkach? z tego co mi wiadomo, ten czarno-czerwony kabel leci od stacyjki. o reszcie nie mam bladego pojęcia. Mam jeszcze kiere z multifunkcją, od której przypuszczam sa te 2 zawinięte kabelki. Zakładając symphony co muszę jeszcze dokupić? Jakie złączki? Czy to radio czy może lepiej dołożyć 100zł i kupic jakies inne radio 2dinowe fabryczne, które odda lepiej dźwięk? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

 image.png.50e6b9381ae2578710374193cbc390d7.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...