Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym zabezpieczyć niewidoczne miejsca nadwozia przed rdzą?


golfagn
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez tass,

Rekomendowane odpowiedzi

Będę na dniach poprawiał odpryski, wymieniał błotnik w A6 C6. Przy okazji chciałem zabezpieczyć progi za błotnikami i nadkolami i inne niewidoczne przestrzenie przed rdzą. Co polecacie do tego?

Spodziewam się zastać pomiędzy błotnikami a progami lakier w nieciekawym stanie, wszak sól i cały gnój z ulicy zbiera się właśnie tam za nadkolem. 

Chciałem to oczyścić z ewentualnej rdzy, luźnego lakieru itp, na to FORCH L237, podkład reaktywny lub epoksydowy. I co na to? Kiedyś używałem Bolla do konserwacji podwozia, ale może macie do polecenia coś lepszego? 

 

Ewentualnie coś byście poprawili w tym co napisałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FORCH L237 używałem ostatnio przy zabezpieczaniu progu, na to dałem novola protect 360 i Cobra zabarwiona, te czarne konserwacje do mnie jakoś nie przemawiają, w większości przypadków więcej maskują niż chronią. Kiedyś używałem noxudola do podwozi, nie zasycha jak 90% baranków dzięki czemu nie pęka, ale wrazie późniejszych poprawek kiepsko się to czyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Cobra lub Noxudol można malować kolorem? 

 

Wiem, że do Cobry można kolor dodać, ale akurat został mi kolor w sprayu tylko i nie wiem czy jest sens dokupić w mieszalni lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie
WWW.NOXUDOL.PL

Noxudol 1600 występuje w formie pasty gumowo bitumicznej. Idealnie nadaje się do wykonania konserwacji podwozia samochodu oraz zabezpieczeń wokół samochodowych nadkoli.

To jest jak amelinium tego nie pomalujesz😋

 

https://novol.com/cobra/karty/tech/PL_TDS_COBRA.pdf

Cobre można można polakierować, zabezpieczałem nią błotnik od środka i rant o zewnątrz, żeby nie było wielkiej różnicy kolorów potraktowałem rant sprajem pod kolor samochodu i trzyma się jak narazie, z tym że malowałem mokro w mokro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...