Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z szybą od strony pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z otwieraniem szyby od strony pasażera. Od jakiegoś czasu nie ma żadnej reakcji zarówno przy naciśnięciu przycisku od strony kierowcy jak i pasażera. 
Raz załapie i szyba się otworzy ale potem jest problem z jej zamknięciem.

z góry dziekuje za porady

Rozwiązane przez P.Wiśnia

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano
  • Rozwiązanie

Sprawdź przewody w przelotce od karoserii do drzwi. 

Jeżeli kable będą całe to wtedy sprawdź jak wygląda stan instalacji w drzwiach oraz czy wtyczka prawidłowo styka i nie jest zaśniedziała.

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, P.Wiśnia napisał(a):

Sprawdź przewody w przelotce od karoserii do drzwi. 

Jeżeli kable będą całe to wtedy sprawdź jak wygląda stan instalacji w drzwiach oraz czy wtyczka prawidłowo styka i nie jest zaśniedziała.

Faktycznie, przewody są urwane. Wystarczy jak je polutuje czy zabezpieczyc je jakoś można?

Opublikowano

Nową wiązkę. Lutowanie długo nie wytrzyma, bo przewody połamią się w miejscu lutowania.

Opublikowano
1 godzinę temu, petroni7 napisał(a):

Faktycznie, przewody są urwane. Wystarczy jak je polutuje czy zabezpieczyc je jakoś można?

Ja u siebie dosztukowałem, polutowałem i trzyma się bez problemu.

Edytowane przez P.Wiśnia

Opublikowano

Dosztukowanie to inna bajka. Jeżeli dosztukowałeś wystarczająco długie przewody, tak aby miejsca lutowań były nieruchome, to może to i przetrwa. Jeżeli natomiast zlutujesz tylko popękane miejsca, które cały czas się zginają przy otwieraniu i zamykaniu, to długo to nie wytrzyma. Wiązka naprawcza nie kosztuje dużo i jest najlepszą i długotrwałą opcją.

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Dosztukowanie to inna bajka. Jeżeli dosztukowałeś wystarczająco długie przewody, tak aby miejsca lutowań były nieruchome, to może to i przetrwa. Jeżeli natomiast zlutujesz tylko popękane miejsca, które cały czas się zginają przy otwieraniu i zamykaniu, to długo to nie wytrzyma. Wiązka naprawcza nie kosztuje dużo i jest najlepszą i długotrwałą opcją.

Do przednich kosztuje około 130zł, a tylnych około 80(korby).

Ja u siebie musiałem wszystkie przelotki w drzwiach naprawiać + przelotka klapy bagażnika.

Więc trochę zaoszczędziłem, a dałem z zapasem więc mogą one trochę pracować.

Bez problemu wytrzyma kolejne 20 lat. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.