Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pęknięte mocowanie szyby w drzwiach


nkk

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu trzeszczącego przy opuszczaniu i podnoszeniu szyby mechanizmu rozebrałem drzwi i wyjąłem ramkę wraz z szybą i mechanizmem podnoszenia i zauważyłem, że jeden z dwóch uchwytów przymocowanych do szyby jest pęknięty. Nie piszę o ślizgach czy innych elementach mechanizmu, tylko o samym plastikowym uchwycie przyklejonym (fabrycznie?) do szyby. Da się to jakoś wymienić, być może u jakiegoś specjalisty, czy trzeba całą szybę nową zakupić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to stały element szyby, plastiki są na czymś do niej przyklejone i raczej ich wymiana będzie kłopotliwa i nieopłacalna patrząc na ceny używanej szybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lewiatan1989: chodzi o te elementy przyklejone na dole szyby. Zdjęcie w załączniku pochodzi stąd: archiwum allegro.

@bombelm7: dzięki, tak chyba zrobię. Myślałem, że może da się kupić te elementy i jakiś specjalista od wstawiania szyb by to umiał jakoś przykleić. Ale cenowo może się nie opłacać, jak piszesz.

 

 

5282d0a5e7d42b01348e6b60afebce3b5301908bd33b7356e9b269b8489c5b96.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem szyb na aukcjach i z tego co widzę wszystkie są trochę zielone. Podobnie jest ta powyżej zamieszczona przeze mnie. Czy to normalny kolor szyb, czy są jeszcze wersje bezbarwne? Nigdy nie zwróciłem na kolor szyb w moim aucie, wydają się bezbarwne.  

Edytowane przez nkk
lliterówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...