Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słabe ogrzewanie w A4 B5


serdzio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam słabe ogrzewanie w aucie. Jak dam na HI to z górnych i dolnych kratek leci dość ciepłe powietrze, ze środkowych leci ledwo ledwo letnie. Auto jest odpowietrzone i ma dobry stan płynu chłodzącego więc zakładam, że to problem jakiś w klapach bądź sterowaniu nimi. Jak ustawię np. 26 stopni to niestety ale wieje chłodem zewsząd. Dopiero ustawienie na HI daje jakiś efekt.

 

Jedyny błąd jaki jest na VAGu to:

01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71)

41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent

 

Czy ktoś może podpowiedzieć za co odpowiada ten V71? Znalazłem sprzeczne info, raz piszą, że to klapa od recyrkulacji a drugi raz, że to jakaś klapa mieszająca powietrze zewnętrzne. Co robi ten V71 i jak go wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób najpierw nastawy podstawowe klap, jak to nie pomoże to podmiana silniczka. Trzeba zdemontować schowek i za nim są wszystkie silniczki, poza jednym, jeden jest od strony kierowcy ale on odpowiada za kierunek ciepło-zimno po stronie kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem nastawy podstawowe i wywala teraz błąd 00604 - G113 Open or short to B+. Mialem wrazenie, że tylko 3 silniczki chodziły. Podpowiesz za co jest ten odpowiedzialny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...