Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włączanie i wyłączanie radia


klosek172

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z  włączającym się i wyłaczającym się radiem. U znajomego mechanika podpięli mi komputer i pojawił się błąd 2984. Może macie wiedzę na temat tego błędu lub więciej jak kto naprawić.  Pozdrawiam 

IMG_20231204_140301.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść błędu jest jednoznaczna. Połączenie anteny ze wzmacniaczem lub sam wzmacniacz antenowy ma usterkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, klosek172 napisał(a):

Mam problem z  włączającym się i wyłaczającym się radiem

Doprecyzuj - Czy mamy rozumieć, że :

- radio wyłączone, włącza się samoczynnie i w jakim stanie auta-zamknięte/otwarte, w czasie jazdy ?

- włączone radio gubi stacje/z powrotem odzyskuje

Przedstawiony błąd sugerowałby to drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalam samochód radio się uruchamia jak zawsze i podczas jazdy się wyłącza i włącza, podczas postoju również a zaczęło się to od momentu mrozów. Ekran po prostu gaśnie uruchamia się ponownie i tak w kółko raz co 3 minut co 5 minut. 

Edytowane przez klosek172
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij pod VCDS wykonaj pełny auto-scan. Dodatkowo wykonaj test magistrali światłowodu. Wyniki wrzuć tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od posprawdzania bezpieczników (poodciskaj, powyjmuj, przemyj złącza kontaktem).

W jakim stanie akumulator oraz regulator napięcia?

Przyciemniałeś ostatnio szyby?

Wymieniałeś/grzebałeś przy świetle stop-u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było robione w samochodzie... Jestem umówiony właśnie na sprawdzenie akumulatora i zobaczymy problemów z odpalaniem nie mam nawet przy - 7. Pracuje w delegacji dlatego samochód stoi nie raz 2 dni bez ruchu żona mało jeździ. Znalazłem takie coś:

WWW.GERRITSPEEK.NL

beschrijving, uitleg, handleiding, tips, trics, truucs voor vag-com voor vag auto's

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij przewód dochodzący do wzmacniacza antenowego. Wyeliminuje to domniemanie, że ewentualne uszkodzenie w tym punkcie ma jakikolwiek wpływ/ powoduje (według mnie nie ma) takie zachowanie radia.

Czy ta usterka pojawia się bez względu na to, jakie jest "źródło sygnału" -odbiornik radiowy/odtwarzacz plików, czy ewen. płyt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...