Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Poniżej mój ulubiony samochód :naughty:

Rok: 2001, 205 tyś przebiegu.

Silnik AWX 1.9 TDI 130 KM

Skrzynia biegów 5tka

kolor jak widać :)

wyposażenie:

xenon + spryskiwacze

4 x el. szyby

el. lusterka,

klimatyzacja 2 strefowa

centralny zamek

poduszka powietrzna 6 szt

wspomaganie kierownicy

immobiliser

ABS, ESP

halogeny

zrobiłem:

zawiecha S line - 20 mm

przód S line

fotele S line (w pełni regulowane el. z wysuwanym przodem)

tłumik końcowy Sebring do A4

felgi 17 cali

tylne lampy clear

powymieniałem niektóre przyciski bo się pościerały

plany:

navi ori

nowa skóra na kierownice

chyba wróce do tylnych lamp ori

no i jakiś program rzeby przybyło troszkę KM i Nm

zdjęcia

a90cb5c9d4dcba91m.jpg642d57b5f1433595m.jpg059cc9096eb53bdcm.jpgad355c1d0019cc13m.jpg22c06e9d737565fam.jpg

pozdrawiam coti

Opublikowano

Bardzo ladna pochwal sie nam jeszcze srodeczkiem jakas fotka moze :naughty:

Opublikowano

Zdjecia sa przed wymiana zawieszenia??Co wysoko siedzi. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

po wymianie... wymieniłem same sprężyny...

też mi się wydaje, że coś za wysoko, ale przed było jeszcze wyżej :thumbdown:

Opublikowano

ładniutka furmanka :good: jeśli wsadziłeś zawieche s-line to było zamontować felgi 18 to by stała tak jak powinna :>

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

hej, wymieniłes przyciski. gdzei kupowałes bo ja nigdzie nie moge dostac :/ jakie wymieniałes?

Opublikowano

Ładna furmanka - całkiem inaczej wygląda z dokładeczką S-Line w porównaniu do serii :good: + te chyba jedne z ładniejszych nie ori lampionów i jest ok :>

Oby się dobrze prowadziła :wink4:

Opublikowano

Fajna sztuka!! wrzucaj zdjęcia środka :naughty: mi osobiście felunek nie leży - ale o gustach się nie rozmawia :gwizdanie:

Opublikowano

Właśnie takiej szukałem, ale kupiłem japońca.

W styczniu znowu wrócę do Audi.

Czegoś takiego będę szukał.

1q7SC0.jpg

1q7V69.jpg

1644Ir.jpg

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Fajna sztuka!! wrzucaj zdjęcia środka :naughty: mi osobiście felunek nie leży - ale o gustach się nie rozmawia :gwizdanie:

w sumie mi też juz nie :decayed:

teraz chciałbym 19stki RS6 ori oczywiście. Myśle że na wiosnę będą zamontowane.zamontowane

:naughty:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 21:37_________________________________________________Auto sprzedane.... szukam B7 :naughty:

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentowała twoja A4.

Ja wróciłem z powrotem do Audi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.