Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana wspomagania na servotronic w A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Jako że w samochodzie wspomaganie powoli daje znać że jest do wymiany, pompa wyje i magiel w mrozach przy pierwszym przekręceniu jest spory opór ale po chwili ustaje. Postanowiłem wymienić pompę, maglownicę na servotronic i wyczyścić układ. Przeglądam oferty i nie wiem na co patrzeć przy jej wyborze. Brać używaną z demontażu? czy może jakieś po regeneracji? A co do pompy to założyć mocniejszą 130 bar czy to nie ma znaczenia? jakichś konkretny model? Dzięki za wszelką pomoc i pozdrawiam.

Opublikowano

Jak pompa wyje to warto dać nową, bo regeneracja polega tylko na wymianie łożyska i uszczelnień. Nikt nie produkuje samego wkładu pompy który się zużywa i to on powoduje spadek ciśnienia oraz wycie, a szkoda bo to notabene mały element z aluminium i pewnie jakby ktoś zrobił dokładny projekt z tolerancjami, to na CNC spokojnie da radę to zrobić. 

 

Co do magla, bierz używkę sprawną z Seata exeo, chyba nawet z 2012 roku jeszcze podchodzi. Przekaźniki wędkę uznania.

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Langista napisał(a):

Jak pompa wyje to warto dać nową, bo regeneracja polega tylko na wymianie łożyska i uszczelnień. Nikt nie produkuje samego wkładu pompy który się zużywa i to on powoduje spadek ciśnienia oraz wycie, a szkoda bo to notabene mały element z aluminium i pewnie jakby ktoś zrobił dokładny projekt z tolerancjami, to na CNC spokojnie da radę to zrobić. 

 

Co do magla, bierz używkę sprawną z Seata exeo, chyba nawet z 2012 roku jeszcze podchodzi. Przekaźniki wędkę uznania.

Czyli pompy używanej raczej nie brać tak? A mógłbyś podać numery servotronika z exeo? Bo zapewne ma inne niż w b7

Opublikowano

Musiał byś szukać w wątku o dokładaniu servotronic.

Opublikowano
  • Autor
ALLEGRO.PL

Taki magiel byłby git? Pisze że z 2010 roku.

Ewentualnie jest taki magiel:

WWW.OLX.PL

1200 zł: 1 200 zł: audi a4 b7 maglownica jak nowa z auta z de swieżo zamontowana produkcja 2022 wysyłka dpd 30zl

Warto za tą cenę?? według nr to servotronic chociaż nie widać wtyczki.

Edytowane przez Vexart

Opublikowano

Przekładnia z Exeo ma numer 3R1422072A

Edytowane przez lucasek

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, lucasek napisał(a):

Przekładnia z Exeo ma numer 3R1422072A

900zł za taką z 2010r to sporo czy brać? jak uważasz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.