Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie lampy do A4 B7 po numerze VIN?


jalowiczor03
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Dev,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem b7 z jakimiś chińskimi xenonami i planuję wymienic na originalne bixenony tylko słyszałem że między skrętnymi a zwykłymi różnią się przetwornica i wiązka 

jest ktoś w stanie sprawdzić po nr vin jakie lampy pasują do mojego modelu?

WUAZZZ8E77A800965

Edytowane przez jalowiczor03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do każdego B7 pasują zarówno skrętne jak i nieskrętne. Róznica jest w stetowniku samopoziomowania, który odpowiednio do zestawu należy kupić, wiązce i okablowaniu, oraz lampach i przetwornicach. Należy także zamontować czujniki samopoziomowania i układ spryskiwaczy lamp, gdyź jest to wymóg przy tych lampach.

 

Oczywiście jeżeli masz moduł centralnej elektryki w wersji low, a nie high (a taki zapewne masz), to czeka Cię także wymiana MCE na wersję high i przepinanie wiązek.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mogę sprawdzic jakoś co tam siedziało originalnie i to zamówić podpiąć pod kostkę i tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć VIN do tego działu i poproś o rozkodowanie to się dowiesz z czym auto wyjechało z fabryki.

https://a4-klub.pl/topic/444535-dekoder-vin-audi-grupy-vag-oraz-innych-marek-dane-techniczne-oraz-wyposażenie/page/463/#comment-5768572

 

 

Przejście z halogenów na ori bi-xenon nie jest p&p i nie jest tak prosto jak myślisz (wypiąć i podpiąć). Napisałem już wyżej z czym się to wiąże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Mial zwykle lampy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...