Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi turbosprężarki A4 B7 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, czy mogę prosić o powiedzeniu mi czegoś na temat tych logów które wykonałem?

LOG.TUNEZILLA.COM

A4 B7 1.8T PB+LPG (na lpg nie chce mi się vcds połączyć z 01, dlatego log tylko z pb)

Auto rozgrzane, log wykonany na trzecim biegu.

 

Dziękuje!

Edytowane przez DNM

Opublikowano
Godzinę temu, DNM napisał(a):

(na lpg nie chce mi się vcds połączyć z 01, dlatego log tylko z pb)

Bo masz pewnie obd podpięte po sterownik lpg.

Logi robi się do odcinki, a nie do 4tys.

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, przem8 napisał(a):

Bo masz pewnie obd podpięte po sterownik lpg.

Logi robi się do odcinki, a nie do 4tys.

Czyli powtórzyć(do odciny), i wrzucić ponownie logi?

Opublikowano

To powtorz 2+33, 3+20 i 115+118.

Opublikowano

Miało byc 2+33 i podczas jazdy, a nie na postoju.

Opublikowano
  • Autor
2 minut temu, przem8 napisał(a):

Miało byc 2+33 i podczas jazdy, a nie na postoju.

Oj, przepraszam... Czyli powtórzyć wszystkie czy tylko 2+33?

Opublikowano

Tylko ten jeden.

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, przem8 napisał(a):

Tylko ten jeden.

Teraz chyba okej haha

https://log.tunezilla.com/s/69WpIRZH

 

Edytowane przez DNM

Opublikowano

Logi wyglądają w porządku.

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, Łukasz13 napisał(a):

Logi wyglądają w porządku.

Dziękuję, czyli turbo nie chce iść do żadnej regeneracji jak narazie?

Oraz mam pytanie jeszcze, czy mogę zrobić jeszcze jakieś inne logi żeby ocenić stan silnika?

Pozdrawiam ?

Opublikowano

Już nic więcej w zasadzie w tym silniku po logach nie ocenisz, możesz jeszcze sprawdzić kanał 093 czyli ustawienie rozrządu.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Łukasz13 napisał(a):

Już nic więcej w zasadzie w tym silniku po logach nie ocenisz, możesz jeszcze sprawdzić kanał 093 czyli ustawienie rozrządu.

Rozrząd nie dawno temu był wymieniany, więc powinno być stabilnie haha. Czyli podsumowując, wnioskując z logów, silnik okej?

Opublikowano
5 godzin temu, DNM napisał(a):

Rozrząd nie dawno temu był wymieniany, więc powinno być stabilnie haha

Jasne, a to nie można go źle złożyć. Ten silnik na przestawieniu o ząbek pracuje całkiem normalnie i nie wywala błędów.

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, przem8 napisał(a):

Jasne, a to nie można go źle złożyć. Ten silnik na przestawieniu o ząbek pracuje całkiem normalnie i nie wywala błędów.

?, A jak przeprowadzić zapis logów kanału 093

Opublikowano

Wystarczy, że screena wrzucisz, a każdy inny blok pomiarowy tak samo się loguje i nawet mozna na postoju, dasz wiarę? :P

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, przem8 napisał(a):

Wystarczy, że screena wrzucisz, a każdy inny blok pomiarowy tak samo się loguje i nawet mozna na postoju, dasz wiarę? :P

Wiarę dam, chodziło mi tylko o to czy zrobić na trzecim biegu czy na jałowym przez nie wiem... Minutę

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.01.2024 o 22:34, Łukasz13 napisał(a):

Już nic więcej w zasadzie w tym silniku po logach nie ocenisz, możesz jeszcze sprawdzić kanał 093 czyli ustawienie rozrządu.

https://log.tunezilla.com/s/ibGVcx6w

Opublikowano

Jest ok 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.01.2024 o 07:49, przem8 napisał(a):

Jest ok 

Dziękuję Wam bardzo za pomoc ?

@przem8 @Łukasz13

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.