Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z Audi smartphone interface( Anroid Auto oraz Apple Car Play)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z obsługą 2 telefonów jednocześnie. Korzystam z 2 telefonów. Jeden to iOS 17.2.1 drugi Andoroid 11 RKQ1. Podłączyłem oba zgodnie z instrukcją Audi, Audi przewiduję obsługę 2 telefonów. Problem pojawia się jeśli jeden z nich podłącze za pomocą Audi smartphone interface (apple car play lub andorid auto). Wtedy drugi telefon rozłącza się i połączenia przychodzące nie są odbierane w MMI telfeon nie połączony przez Audi smartphone interfacetraci połączenie Bluetooth. Problem nie występuję w Renault żony, w moim drugim nissanie, nie występował w fordzie, którego sprzedałem. Zawsze mogłem odbierać drugi telefon gdy pierwszy połączony był przez Andordi Auto lub apple Car play. Telefon z audi Audi smartphone interface łącze bezprzewodowo.

Czy ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć jako sobie z tym poradzić? Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

sprawdzales gdy polaczysz ten pierwszy tel zamiast bezprzewodowo to przewodowo z Android Auto?

Opublikowano

Połączenie 2 telefonów możliwe jest tylko gdy na pokładzie masz wyposażenie Phone Box.

Opublikowano
  • Autor

Mam phonebox. Gdy nie korzystam z Android Auto lub Apple car play to MMI obsługuje 2 telefony. Gdy tylko włączę Smartphone interface odłącza drugi telefon.

 

nie ma znaczenia czy podłączę telefon po kablu czy bezprzewodowo do smartphone interface , drugi telefon wywala 

IMG_1630.png

Edytowane przez Lewey89

Opublikowano

Tam jest napisane, że Twój MM obsługuje Phone Box. Nie widzę żebyś miał Phone Box.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Tam jest napisane, że Twój MM obsługuje Phone Box. Nie widzę żebyś miał Phone Box.

Wymienione jest Nad Audi sound system. Mam też ładowanie bezprzewodowe w podłokietniku

Opublikowano

Próbowałeś może na 2 urządzeniach z Androidem ?

Być może jest to problem z jednoczesnym działaniem AA i CP.

Opublikowano
  • Autor

Nie próbowałem na dwóch urządzeniach z jednym systemem operacyjnym. W innych autach korzystam z 2 różnych systemów jednoczenie. Jutro spróbuję na 2 iOS i 2 andoridach. 
 

nie oczekuję jednoczesnego działania AA i CP. Chciałbym uzyskać efekt, że jeśli korzystam z CP lub Aa to nie rozłącza mi drugie telefonu i jeśli ktoś na niego zadzwoni to mogę odebrać i rozmawiać przez zestaw głośnomówiący .

 

spedzam dużo czasu w samochodzie i dużo rozmawiam przez telefon, za kilka dni mija miesiąc od odbioru i już dobijam do 4000km. Samochód kupiony spontanicnzie z wyprzedaży i nie było okazji aby tego przetestować. Nie spodziewałem się problemów ponieważ, w żadnym z innych samochodów ten problem nie występuje

Edytowane przez Lewey89

Opublikowano

Wydaje mi się, że kiedyś coś czytałem i miało to związek z rSAP i dwoma różnymi systemami operacyjnymi, a konkretniej winowajcą był iOS. Nie pamiętam dokładnie bo mnie to nie interesowało, gdyż chodziło właśnie o iOS, którego jetem przeciwnikiem?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odebrałem jakiś czas temu auto z salonu i wykupiłem specjalnie apple car play, 

 

Teraz widzę że nie mogę przewijać nagrania, na wirtualnym kokpicie nie mogę zmienić tracka, odczytać wiadomości - czy tak to działa w tym modelu? 

Opublikowano
5 godzin temu, lcu napisał(a):

Odebrałem jakiś czas temu auto z salonu i wykupiłem specjalnie apple car play, 

 

Teraz widzę że nie mogę przewijać nagrania, na wirtualnym kokpicie nie mogę zmienić tracka, odczytać wiadomości - czy tak to działa w tym modelu? 

znaczy o jakim modelu mowa? W opisie masz A4 B8 - to nie wiem jak tam jest

W A4 B9 mozna tylko uwywac opcji "natstepna piosenka", niestety nie ma opcji plynnego przyspieszania utworu (znaczy wypowiadam sie o Android Auto)

Wiadomosc przeczyta Ci Asystent google, chyba ze bedziesz na postoju - chodzi o bezpieczenstwo

Opublikowano

Mowa o nowym a4 b9 - 2024, zapomniałem to zaaktualizować.
Przecież to jest jakaś parodia w bmw bez problemu można przewijać nagranie to samo było w audi a3 z 2020r

Edytowane przez lcu

Opublikowano
11 godzin temu, lcu napisał(a):

Mowa o nowym a4 b9 - 2024, zapomniałem to zaaktualizować.
Przecież to jest jakaś parodia w bmw bez problemu można przewijać nagranie to samo było w audi a3 z 2020r

no powiem szczerze ze tez mnie to dziwi, ale myslalem ze w 2024 przyspieszanie utworu juz zrobili...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam czy ktoś odnotował problemy z ładowaniem indykcyjnym? Jeśli chodzi o Iphony, mam nowy model 15 pro. 

 

Ostatnio robiłem trasę gdzie wrzuciłem telefon na ładowarkę indukcyjna, załaczyłem janosika za pośrednictwem CarPlay po jakimś czasie telefon przestał się ładować - wręcz się zagotował wyskoczył mi komunikat telefon jest przegrzany "wyłącz go" i wszelkie usługi zostały przerwane. 

 

 

Edytowane przez lcu

Opublikowano
32 minuty temu, lcu napisał(a):

Ostatnio robiłem trasę gdzie wrzuciłem telefon na ładowarkę indukcyjna, załaczyłem janosika za pośrednictwem CarPlay po jakimś czasie telefon przestał się ładować - wręcz się zagotował wyskoczył mi komunikat telefon jest przegrzany "wyłącz go" i wszelkie usługi zostały przerwane. 

tak tez zauwazylem ze latem szczegolnie lubi sie "zagrzac" i daje komunikat - to chyba normalne, ladowanie indukcyjne nagrzewa dodatkowo tel...

Opublikowano

Nie mam nic przeciwko żeby się nagrzewał ale żeby to działało, źle to jest zaprojektowane skoro nie spełnia swojej funkcji. 

 

Wydaje mi się że ta tacka zamontowana przez Audi jest nie przemyślana, wstawili jakiś badziew chiński. 

Edytowane przez lcu

Opublikowano
6 minut temu, lcu napisał(a):

Wydaje mi się że ta tacka zamontowana przez Audi jest nie przemyślana, wstawili jakiś badziew chiński. 

mysle ze sam sprzet jest ok, chodzi o temp w aucie + ze jest w zaglebieniu jednak - slaba cyrkulacja powietrza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.