Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AQD] A4 2.8 quattro by GRAF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wreszcie sie zebralem zeby przedstawic swoja historie swojej Quattrówki, 100% bezwypadkowa jedyne uszkodzenie to rysa na drzwiach, wyposazenie pelne z ESP, oraz z elektrycznie sterowanymi i co najwazniesze grzanymi fotelami (kobiety je uwielbiaja :evil:)

Niedlugo po zakupie przyszla zima wiec tez i pora na przetestowanie Quattro i bylo tak :kox:

dsc01707.th.jpg

dsc01709mhc.th.jpg

dsc01710dij.th.jpg

gorkar.th.jpg

img9405.th.jpg

img9409.th.jpg

img9419.th.jpg

img9429.th.jpg

img9448.th.jpg

img9462i.th.jpg

snowx.th.jpg

doszedlem do wniosku ze Audi bez Quattro to jak piwo bezalkoholu - ci co mieli okazje jezdzic wiedza oco chodzi :naughty:

nastepnie zagoscily nowe Bilsteiny B6tki i zaczelo sie jezdzic bardziej sportowo

amory.th.jpg

w koncu przyszla wiosna i zalozylem calkowicie odnowione fele 17tki oryginaly Audi i wszylo tak

koparkiok2.th.jpg

ok1.th.jpg

ok2r.th.jpg

ok3.th.jpg

ok4.th.jpg

ok5.th.jpg

ok6.th.jpg

ok7l.th.jpg

ok8.th.jpg

ok10.th.jpg

toryok.th.jpg

no to co widze najczesciej piekne wnetrze ktore wyglada jak nowe :cool1:

srodekok.th.jpg

Opublikowano

zacna furmanka :naughty: zdejmij haka i poka środeczek

Opublikowano

hejka super furka :) sam miałem na nią smaka bo super sie prezentuje ale wybrałem afn a w tym samym kolorku i wypasie ale niestety bez quattro. życze dużo frajdy z jazdy i pozdrawiam.

Opublikowano

jak dla mnie auto ma same +

poliftowy sedan manual no i najwazneijsze V6 i quattro :good: :good: :good:

miłej jazdy :wink4:

Opublikowano

Niezła NIUNIA :) i w dodatku cztery łapy :naughty: Nie ma to jak poszaleć troszku zimą :hi:

Opublikowano
  • Autor

Niezła NIUNIA :) i w dodatku cztery łapy :naughty: Nie ma to jak poszaleć troszku zimą :hi:

zima jest super ale zalety 4lap czuje nawet w lecie na suchym nie mowiac juz o mokrym, mozna deptac dno w zakrecie i auto dalej stabilnie jedzie :kox:

Opublikowano

Niezła NIUNIA :) i w dodatku cztery łapy :naughty: Nie ma to jak poszaleć troszku zimą :hi:

zima jest super ale zalety 4lap czuje nawet w lecie na suchym nie mowiac juz o mokrym, mozna deptac dno w zakrecie i auto dalej stabilnie jedzie :kox:

Wiem wiem :) Też mam cztery Łapy :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.