Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Modyfikacja MMI 3GH na MMI 3GP w A4 B8


daro87
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez daro87,

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wiem czy już ktoś z was o tym wie ale ja postanowiłem zmodyfikować moje MMI 3GH dzięki koledze z forum a5oc o niku mj131. Dzięki tej modyfikacji otrzymujemy cały wygląd i funkcje z MMI3GP. Ale oprócz wyglądu nowszego i bez wątpliwości można to powiedzieć to daje nam to wiele innych rzeczy . . . Bluetooth i przesyłanie muzyki bez jakiś adapterów poprostu parujemy telefon i sterujemy muzyka w telefonie przez MMI nawet z kierownicy. Są też nowsze mapy które posiadają ograniczenia prędkości. Możemy odtwarzać filmy z karty pamięci.Mamy więcej dostępnych języków w tym jest oryginalny j. Polski wszystko jest identyczne jak w MMI 3GP. Cała procedura jest banalnie prosta i polega tylko na zmianie oprogramowania które jest  dokładnie przygotowane pod dane auto i wyposażenie jakie posiadamy. . . Potrzebujemy tylko najlepiej VCDS zrobić pełen skan wszystkich modułów i przesyłamy do mj131 no przygotuje wszystko i poprowadzi za rękę jak dziecko i mamy 3GP. Trzeba też powiedzieć że jedyna funkcja jaka nie będzie działać to wifi ale to tylko dla tego że nie mamy tego modułu fizycznie zainstalowanego . . . Jeżeli ktoś miał by jakieś pytania to mogę coś powiedzieć więcej bo już jakieś dwa tygodnie jestem po tej modyfikacji i jestem mega zadowolony . . . Mam też kontakt do mj131 więcej chętne osoby mogą pisać pw.

20240208_000854.jpg

20240208_142810.jpg

20240208_142819.jpg

20240208_142839.jpg

20240208_142850.jpg

20240208_142904.jpg

20240208_142912.jpg

20240208_142926.jpg

20240208_192943.jpg

Edytowane przez daro87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa tylko czy to się nie zawiesza / zamula ? 3ghigh ma słabszy procesor i mniej ramu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Ja mam akurat porównanie bo mam to już od dwóch tygodni i mam też w drugim aucie 3gp nie widzę żadnej różnicy żadnej . . . Podejrzewam że jest to tak samo jak z telefonem który ma dwa lata a nowy nie czujemy różnicy bo nie obciążany tych podzespołów nawet w połowie . . . Zawieszenia systemu też nie miałem żadnego na dzień dzisiejszy jest już ponad 100 osób i nikt nie narzeka ani nie chce już powrotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ile sobie za to cenią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do właściciela nie wiem czy coś uległo zmianie czy nie ja zapłaciłem 80€. Dwa albo trzy lata temu za j.polski dałem 300zł🫣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...