Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 Cabrio 1.8T] Poduszka pod skrzynię nr 8E0 399 115 K


arturro_A6

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu sprowadzilem sobie ww samochod, kupilem go ze stukajaca poduszka skrzyni, myslalem ze ja wymienie i bede mial spokoj.

Jednak okazalo sie w ASO ze obecnie sprzedawane sa poduszki w nowej technologi i musze wymienic lape pod skrzynie (ktorej cena to prawie 1tys).

Moze ktos sie orientuje jak wyglada sprawa bo u mnie jest lapa o nr 8E0 399 263 R, a podobno musze wymienic na 8E0 399 261 P.

Wczoraj odebralem poduche i wyglada identycznie tak jak ta co mam u siebie (w poniedzialek bede demontowal calosc i bede mogl stwierdzic organoleptycznie) i nie byloby problemu, tylko ze moj brat wlasnie jest w germanii i moglby mi kupic ta lape troche taniej.

Moze ktos ma dostep do starej ETKI i moglby sprawdzic jaki nr poduchy pasuje do mojej lapy tj. 8E0 399 263 R lub jaka lapa pod skrzynie (w etce to sie nazywa wzmocnienie poprzeczne) pasuje do poduszki 8E0 399 115 K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie podali Ci taką cenę za ten element?? Koszt tej poduchy do Cabrio z 2003r w ASO to ok 400zł.

W Intercars możesz kupić poduszkę z łapą za ok. 250zł

Producent: LEMFÖRDER oznaczenie produktu: LMI29985 01

Do skrzyni manualnej 5-cio biegowej możesz też kupić samą poduszkę bez łapy. Koszt ok 160zł.

Producent: LEMFÖRDER oznaczenie produktu: LMI31106 01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyslam sie ze chodzi tu o zwykle A4 z 2001r (tu znowu wystepuja inne oznaczenia), a jak wyglada sprawa w cabrio z 2003r?

sorry ale nie ogarniam tych nr i rodzaji poduszek i podpor pod skrzynie

szukałem po numerze wzmocnienia, który podałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie podali Ci taką cenę za ten element?? Koszt tej poduchy do Cabrio z 2003r w ASO to ok 400zł.

W Intercars możesz kupić poduszkę z łapą za ok. 250zł

Producent: LEMFÖRDER oznaczenie produktu: LMI29985 01

Do skrzyni manualnej 5-cio biegowej możesz też kupić samą poduszkę bez łapy. Koszt ok 160zł.

Producent: LEMFÖRDER oznaczenie produktu: LMI31106 01

troche mnie nie zrozumiales, nie chodzi o poduszke z lapa mocujaca zaznaczona na rys powyzej jako element o nr 10, chodzi mi o podpore pod skrzynie ktora jest na rys powyzej zaznaczona jako element 1 w niebieskim koleczku (taki element jaki jest na tej aukcji http://moto.allegro.pl/item625427963_belka_dolna_pod_skrzynie_audi_a4_model_8e.html )

btw poduszke mam juz kupiona i w ASO kosztuje 290zl razem z ta lapka mocujaca do skrzyni wiec cena nie jest taka wygorowana w porownaniu z intercarsem.[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 22:22_________________________________________________ok, moze dla potomnych napisze ze poduszka o nr podanym powyzej pasuje do mojej starej lapy (o nr rowniez podanym powyzej), tak wiec ASO mylilo sie co do koniecznosci wymiany kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...