Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Czyszczenie układu klimatyzacji


bimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Na co zwrócić uwage przy czyszceniu klimatyzacji. Po wyłączeniu klimy czuć dziwny zapach.jedzie wilgocią. Czy po wyczyszczeniu będzie dobrze?

trzeba odgrzybić, jest ładny tutorial dla B5 jak to zrobić. W B6 jest łatwiej nawet.

Czy po wyczyszczeniu będzie dobrze?

powinno jak zrobisz dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutorial od B5 nie pasuje do B6, bo parownik w B6 jest na środku deski i jest niedostępny. Niby można się do niego dostać poprzez gumową zaślepkę, ale dostajemy się w ten sposób nie od tej strony co potrzeba. Tak mi przynajmniej tłumaczyl Iceman. Podobno pomaga nawiercenie przed parownikiem otworu i przez niego wprowadzenie rurką środka dezynfekującego . Czy ktoś to robił, albo w inny skuteczny sposób dezynfekował klimę w B6? Przydałaby się taka instrukcja jak dla B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby można się do niego dostać poprzez gumową zaślepkę, ale dostajemy się w ten sposób nie od tej strony co potrzeba

uuu, a widzisz... mi się zawsze wydawało, że ta strona jest ok.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba paru innym kolegom włącznie ze mną też się tak wydawało. Napisałem do Icemana i dostałem taką odpowiedź jak powyżej. W związku z tym zastanawiam sioę jak czyszczą parownik w B6 profesjonaliści. Nawiercają otwór? Czy ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem w temacie? Może Iceman opracuje dla nas instrukcję do B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, może nie do końca tak jak się spodziewaliśmy, ale przynajmniej szczerze... Chociaż jeśli kolega Iceman znajduje czas na zaglądanie na forum, to mógłby chociaż skreślić kilka pomocnych zdań, bez fotostory.

Czy ktoś z innych użytkowników B6 ma doświadczenie w dezynfekcji klimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iceman

ale o jakie doświadczenie chodzi wystarczy popatrzeć z której strony parownika wpada powietrze i wszystko staje się jasne ,dostęp jest dokładnie z drugiej strony a nie z tej na której osadza się syf ,co do zaglądania na forum to widać po moim czasie spędzonym na forum ile przebywam ,a rzadko się wypowiadam bo mnie co niektórzy wku.... więc ? jak znajduje chwile to niektórym pomogę ........

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...