Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomoc w wycenie Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mam zamiar sprzedać swoją B7. Przymierzam się do zakupu nowego auta i chciałbym zwolnić miejsce w garażu. 

Auto ma swoje lata, swoje wady i zalety. Rozstrzał na portalach aukcyjnych jest ogromny. Chciałbym aby kwota była adekwatna do stanu.

Chcę wam opowiedzieć o tym jaki jest stan faktyczny auta, uczciwie o jego bolączkach, abyscie na tej podstawie mogli mi coś opowiedzieć.

 

Audi A4 B7 - 2007r - 2.0TDI - AVANT

Przebieg - 366 tysięcy

Kod silnika - BRD - 170KM (seryjnie)

S-Line (E4J) - pełny pakiet wew i zew oraz zawias.

Skórzana tapicerka

Kierownica wielofunkcyjna trójramienna

Radio BNS 5.0

Szyby przód prąd tył kolbki z roletami 

Czujniki parkowania z tyłu 

Bixenon

 

Auto w moim posiadaniu od 6 lat, wszystkie usterki robię zawsze na bieżąco ponieważ to auto na co dzień. Przez czas użytkowania:

 

-olej co 8-10 tyś

-turbo GTC 1549vz - 205KM/420NM

-egr/DPF/kat off

-chlodniczka spalin off

-klocki, tarcze

-co roku serwis klimy 

-dolozylem moduł do odtwarzania muzyki przez bt 

-wszystkie wahacze firmy Meyle

-przeguby wewnętrzne spidan

-przeguby zewnętrzne lemforder(bodajże)

-poduszki silnika, skrzyni

-sprzeglo z dwumasem 

-wiazka pompowtryskiwaczy

-regeneracja felg multispoke 18" w kolor grafit

-malowalem maskę i zderzak przód ze względu na odpryski od kamieni

 

A teraz pora na mankamenty wozu. Nie ukrywam niczego, chciałbym aby przyszły kupujący wiedział co kupuję:

 

Silnik: jednostka zdrowa, bez wad. Ma moc z turbina GTC to zupełnie co innego niż z tą z BRD. Oleje i filtry zawsze na czas

 

Skrzynia: wszystko okej, nic niepokojącego nie zauważyłem, 6-biegowy manual

 

Zawieszenie/hamulce: wszystko okej, brak niepokojących sygnałów.

 

Wnętrze: tutaj conieco jest do poprawy. Kierownica jest nieco wytarta, można by ją odświeżyć, fotel kierowcy również jego boczek jest nieco wytarty. Mam pęknięty środkowy tunel, uderzyłem mocno kolanem i pękł. Klapka od podłokietnika ma ułamany zawias i się rusza.

Nie działa moduł odpowiedzialny za połączenie telefonu przez bt do rozmów -

Jest to jedyny błąd jaki pokazuje to auto w diagnostyce komputerowej.

Nie działa tylna wycieraczka - mechanizm pewnie zardzewiał bo silnik słychać że pracuje.

 

Zewnątrz: tutaj też są główne wady tego auta. Obydwa przednie błotniki wymagają wymiany/naprawy - rdza. Pojawia się ona również na klapie bagażnika. Z tylnego zderzaka schodzi klar i ma małą rysę. 

 

Sprzedać będę chciał z dwoma kompletami opon. 

 

Lato - Yokohama Advan Fleva 225/40/18

Zima - Kormoran Snow 225/40/18

 

Opony są po jednym sezonie - w tym roku lato będzie u mnie drugi sezon.

 

Jak ktoś przeczytał to do końca to dziękuję za poświęcony czas i mam nadzieję że pomożesz mi ustalić za ile mogę wystawić to auto aby każdy był zadowolony - ja jako sprzedający oraz przyszły właściciel - kupujący 

 

IMG_20240402_075658.thumb.jpg.f2bdee25119a0f2eaa1b3144e510daf9.jpg

Edytowane przez Bambr97

Opublikowano

Auto bez dpf z tym przebiegiem i rocznikiem, jak dostaniesz 8-8,5 tyś zł to będziesz się mógł cieszyć.

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Auto bez dpf z tym przebiegiem i rocznikiem, jak dostaniesz 8-8,5 tyś zł to będziesz się mógł cieszyć.

Oo, a to dlaczego? 

Auto ma 17 lat więc przebieg jest jaki jest :)

Opublikowano

Dlatego cena też jest jaka jest.

Opublikowano
  • Autor

Oczekiwać po 17 letnim dieslu przebiegu 150 tysięcy to jak to piszą młodzi ludzie "XD"

 Dzięki za odpowiedź i czekam na opinie innych :)

Opublikowano
3 minuty temu, Bambr97 napisał(a):

Oczekiwać po 17 letnim dieslu przebiegu 150 tysięcy to jak to piszą młodzi ludzie "XD"

Gdzie napisałem, że oczekuję jakiegoś przebiegu? 

Obudź się kolego i spójrz na realia. 

 

Opublikowano

Jak chcesz wziąść przyzwojte pieniądze to trzeba usunąć wizualne mankamęty.Mósi być gotowe do wydania od razu.Przyjedzie młody łeb i wciągnie, tymbardziej jak dobrze jedzie. A cena to taka jak stoją , nikt Ci

nie nawali za to że w aucie są sprawne rzeczy które powinny być sprawne.

 

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, krzychuG napisał(a):

Jak chcesz wziąść przyzwojte pieniądze to trzeba usunąć wizualne mankamęty.Mósi być gotowe do wydania od razu.Przyjedzie młody łeb i wciągnie, tymbardziej jak dobrze jedzie. A cena to taka jak stoją , nikt Ci

nie nawali za to że w aucie są sprawne rzeczy które powinny być sprawne.

 

Dzięki. Wiadomo że lepiej wziąłbym jakbym te rzeczy poprawił. Mogę też oddać tak jak stoi tyle że za mniejsze pieniądze z uwagi na to co jest do zrobienia 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.